24 września 2023 / September 24th, 2023
 

Jak odebrać pakiet startowy?

23-09-2022 08:09

BIURO ZAWODÓW I EXPO

Pakiet startowy na nadchodzący 44. Maraton Warszawski i imprezy towarzyszące odbierać będzie można w Biurze Zawodów w Pałacu Kultury i Nauki (Ul. Plac Defilad 1, wejście od ul. Marszałkowskiej)

Godziny otwarcia Biura Zawodów:
• 23 września 2022 (piątek) – 14:00 – 20:00
• 24 września 2022 (sobota) – 10:00 – 20:00

UWAGA! W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne.

Pamiętaj – kolejki tworzą się w momencie otwarcia biura! Nie przychodź na sam początek działania Biura, jeśli nie musisz, aby uniknąć tłoku. Pracujemy cały dzień – na pewno zdążysz odebrać pakiet.

Jeśli odbierasz pakiet startowy osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Jeśli chcesz, żeby ktoś odebrał pakiet startowy w Twoim imieniu – wydrukuj i podpisz kartę startową (do pobrania z profilu zawodnika – po zarejestrowaniu się w zakładce TWOJE BIEGI) oraz dołącz ksero lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Na podstawie tych dwóch dokumentów, Twój pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.


Pakiety startowe na Bridgestone Sztafetę Maratońską odbiera kapitan lub osoba pisemnie przez niego upoważniona na podstawie karty startowej z podpisami wszystkich uczestników sztafety.

Biegacze charytatywni! Podczas wizyty na Expo koniecznie pamiętajcie o odwiedzeniu stoiska organizacji, dla której biegniecie w ramach akcji #BiegamDobrze. Przez cały czas pracy Biura Zawodów będą na Was czekać przedstawiciele wszystkich organizacji!


ATRAKCJE W SOBOTĘ

W naszej strefie wystawowej spotkasz swojego pacemarkera, poznasz elitę zawodników, dowiesz się jak z głową przebiec 42 km i 195 m. Nasi specjaliści opowiedzą o przygotowaniu dietetycznym, regeneracji oraz bieganiu bez kontuzji. Czeka na Ciebie wirtualna prezentacja trasy Maratonu Warszawskiego i konkursy z nagrodami! Będzie dobrze, bo będą z nami również liderzy zbiórek organizowanych w ramach akcji charytatywnej #BiegamDobrze”. O odpowiednią atmosferę rozbiegówki przed maratonem zadba dziennikarz radiowej Czwórki – Piotr Galus.

Scenka Expo Sport&Fitness na 1. piętrze targów sobota, 24 września 2022
11:00 – Projekcja filmu „42,195. Maraton Warszawski – historia, która trwa”
12:00 – Omówienie trasy maratonu z ekspertami MagazynBieganie.pl
13:00 – Omówienie trasy maratonu
14:00 – Dekoracja liderów akcji #BiegamDobrze
15:00 – Omówienie trasy maratonu
16:00 – Prezentacja faworytów 44. Maratonu Warszawskiego
16:30 – Omówienie trasy maratonu
17:00 – Spotkanie z Pacemakerami
18:00 – Projekcja filmu „42,195. Maraton Warszawski – historia, która trwa”

 


Zachęcamy do zapoznania się z informatorem imprezy, w którym zawarte są wszystkie najważniejsze informacje dot. startu: PRZEJRZYJ INFORMATOR!

Cały czas otwarte są zapisy na nasze biegi! Zarejestruj się i poczuj emocje Wielkiego Biegu!