29 września 2024 / September 29th, 2024

Nice To Fit You Warszawska Dycha – rozstrzygnięcia w biegu towarzyszącym Maratonowi Warszawskiemu!

29-09-2024 10:09

Poznaliśmy zwycięzców Nice To Fit You Warszawskiej Dychy!

Triumfatorem wśród panów został Raman Adamovich, który pokonał dystans 10 kilometrów w czasie 00:30:30. Wśród pań zwyciężyła Nataliia Semenovych z czasem 00:34:01. Na drugiej pozycji w gronie mężczyzn zameldował się Bogdan Semenovych z czasem 00:30:48,  a trzeci finiszował Emil Dobrowolski z czasem 00:31:45. Kobiece podium uzupełniły Emilia Mazek (00:34:35) oraz Monika Kaczmarek (00:35:19).

Nice To Fit You Warszawska Dycha – klasyfikacja generalna mężczyzn (czasy brutto):

1. ADAMOVICH Raman – 00:30:30
  2. SEMENOVYCH Bogdan – 00:30:48
  3. DOBROWOLSKI Emil – 00:31:45
  4. MISIEWICZ Michał – 00:31:48
  5. OSKIERKO Łukasz – 00:32:14

Nice To Fit You Warszawska Dycha – klasyfikacja generalna kobiet (czasy brutto):

1. SEMENOVYCH Nataliia – 00:34:01
  2. MAZEK Emilia – 00:34:35
  3. KACZMAREK Monika – 00:35:19
  4. WALCZAK Sylwia – 00:37:25
  5. BIELECKA Patrycja – 00:37:26

Rekordowa frekwencja!

To była trzecia edycja biegu na 10 kilometrów przy Maratonie. Co roku wspólnie bijemy rekord! Poprzednio na mecie zameldowało się ponad 3,5 tysiaca osób. W tym roku na trasę wyruszyło aż 5354 osóbTrzymamy kciuki za wszystkich – część zawodników jest jeszcze na trasie!

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom!