29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Z New Balance możesz szybciej! Atrakcje na targach expo

26-09-2019 14:09

Maraton Warszawski dołączył do grona prestiżowych biegów w Londynie i Nowym Jorku wspieranych przez New Balance. Marka przygotowała szereg atrakcji, które pomogą biegaczom osiągać własne cele, nie tylko te maratońskie.

 

Spotkania z gośćmi i ekspertami

Strefa New Balance na expo przed 41. PZU Maratonem Warszawskim to coś więcej niż prezentacja kolekcji. W piątek i sobotę będzie można spotkać się z ekspertami i gośćmi, z którymi będzie można porozmawiać m.in. o szybkiej regeneracji, treningu szybkości w biegach długich, przygotowaniu szybkich posiłków po treningu, pomysłach na szybkie zwiedzanie świata czy też szybkich powrotach po kontuzjach. Mottem przewodnim spotkań będzie MOŻESZ SZYBCIEJ. Inspirować i dzielić się doświadczeniami będą m.in. Bartosz Olszewski (WarszawskiBiegacz), Wojtek Kopeć, Kasia Gorlo (RunTheWorld) oraz trenerzy Royal Runners Club Łukasz Jóźwiak i Piotr Cypryański. Jako goście specjalni pojawią się przyjaciele marki Filip Chajzer, Basia Kurdej Szatan, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Bartek Ignacik (Turbo Kozak) oraz Gosia Socha.

 

Najnowsze kolekcje i maratoński rabat

Na przedmaratońskim expo będzie można znaleźć najnowsze produkty bostońskiej marki. Oprócz najnowszej serii butów FuelCell, będzie można sprawdzić biegową kolekcję Reclaim Hybrid, przy której produkcji wykorzystano pochodzący z recyklingu poliester i organiczną bawełnę. Swoją polską premierę będą miały również buty przygotowane specjalnie na tegoroczny New York City Marathon, w tym startowy model 1500. Na wszystkich, którzy zdecydują się na uzupełnienie swojego sprzętu biegowego, czeka maratoński rabat, czyli aż 42%.

 

Punkty kibicowania na trasie

Oczywiście New Balance będzie też wspierał biegaczy w trakcie niedzielnego biegu. Już na 17. kilometrze Łazienki Królewskie i projekt Royal Runners Club przygotują strefę, gdzie maratończyków będzie dopingował Król Filip Wartkonogi i jego dwór. Na ostatnich kilkuset metrach finiszujący będą mogli liczyć na dodatkowy zastrzyk muzycznej energii. A za linią mety każdy król i królowa maratonu powinni odwiedzić królewską strefę, gdzie będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie.