29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Na Narodowy przyjdź z rodziną

25-09-2015 00:09

Maratoński weekend to nie tylko bieganie, ale i wiele dodatkowych atrakcji, które przygotowaliśmy dla Was z naszymi partnerami. 26 i 27 września zapraszamy na otwartą dla wszystkich płytę Narodowego, na której będziecie mogli kibicować małym i dużym biegaczom, oglądać relację z trasy na telebimach, zobaczyć na żywo finisz zwycięzcy, skorzystać z porad specjalistów i poćwiczyć. Weźcie ze sobą dzieci – przewidujemy dla nich tak wiele atrakcji, że będzie co robić przez cały weekend.

Wielobój dla dzieci
Na promenadzie zewnętrznej Stadionu, przez cały weekend, rozgrywany będzie wielobój, w ramach którego dzieci będą mogły wziąć udział w pomysłowych konkurencjach sprawnościowych.

Strefa medyczna PZU
Będziecie mieli szansę skorzystać z porad lekarzy specjalistów, przyłączyć się do akcji „Podziel się kilometrem” oraz poćwiczyć w mobilnej strefie zdrowia. Dla wielbicieli nordic walkingu dostępny będzie specjalny tor.

Strefa dzieci PZU
W strefie dzieci PZU maluchy będą mogły pobawić się zabawkami i ponurkować w małym basenie z kulkami. Planowane są wyścigi w workach, biegi na bosaka i malowanie buziek. Dodatkowo animatorzy w strojach superbohaterów będą dopingowali najmłodszych biegnących w biegach dziecięcych Młodzi Bohaterowie Narodowego. Tutaj też będziecie mogli robić sobie zdjęcia w fotobudce.

Bezpłatna analiza układu ruchu adidas
Każdy, kto odwiedzi stoisko adidas w trakcie 37. PZU Maratonu Warszawskiego, będzie mógł skorzystać z badania układu ruchu i doboru obuwia, wykonanego za pomocą urządzenia Running Station.

Strefa rolowania adidas
W strefie adidas na mecie 37. PZU Maratonu Warszawskiego każdy uczestnik biegu pod okiem ekspertów z Fizjo4life będzie mógł skorzystać z wałków do automasażu. Ich zastosowanie pozwoli złagodzić napięcia mięśni i przyspieszy regenerację organizmu po pokonaniu maratonu.

Strefa aktywności Carrefour w ramach akcji „Z miłości do zdrowia”
W ramach tej strefy przewidziane są między innymi zabawy dla dzieci, konsultacje zdrowotne i strefa relaksu.

Strefa T-Mobile
Na odwiedzających strefę Pomoc Mierzona Kilometrami czekać będą liczne atrakcje – od wyjątkowo energetycznych rozgrzewek na stacjonarnym sprzęcie sportowym aż po konkursy z nagrodami. Dodatkowo w strefie akcji będzie można przybić piątkę i wykonać pamiątkowe zdjęcie z ambasadorami PMK – Robertem Korzeniowskim, Zbigniewem Bródką, Aleksandrą Goss, Rafałem Wilkiem, Anną Dec, Joanną Jabłczyńską, Moniką Kuszyńską, Beatą Sadowską, Rafałem Maślakiem i Przemkiem Cypryańskim.

Strefa Ambasady Izraela
Nasi specjalni goście przygotowali dla Was specjalne stanowisko, w którym będziecie mogli wypocząć na pufach w otoczeniu palm oraz poćwiczyć na treningach prowadzonych przez instruktorów fitness.