29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Tysiąc osób na liście startowej na 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski!

25-02-2023 08:02

Choć od wrześniowego Wielkiego Biegu – jubileuszowego 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego dzieli nas cały sezon, to wiemy, że macie w planach spotkać się z nami w stolicy. Macie w planach i wyrażacie to, wpisując się na listę startową biegu. Na ponad 200 dni do wydarzenia, swój udział w biegu zadeklarowało już 1000 osób! Zapisy trwają.

 

Wielki Bieg

Jubileuszowa – 45. edycja biegu odbędzie się 24 września 2023 roku. Jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych w stolicy Polski w 2023 roku odbędzie się jako 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski.

Maraton Warszawski to rokrocznie prawdziwe święto biegaczy. Jako jeden z nielicznych maratonów na świecie, odbywa się nieprzerwanie od 1979 roku! Każda edycja to wyjątkowa historia i okazja, do spełnienia marzeń, osiągnięcia celów, sprawdzenia się i ogromnej nauki. Imprezy biegowe niosą w sobie wiele emocji.

Na liście startowej znajduje się już 1000 osób! Poprzednia edycja biegu zgromadziła na starcie ponad 4 tysiące uczestników. Czy w tym roku na trasie zamelduje się więcej biegaczy? Walka o biegowe marzenia trwa – jako Fundacja „Maraton Warszawski” trzymamy kciuki za Wasze postanowienia i cele!

 

#BiegamDobrze – w słusznej sprawie biegnie się lżej

W ramach akcji charytatywnej każdy biegacz może wybrać jedną z partnerskich organizacji dobroczynnych i wesprzeć ją poprzez bieganie. Wybierając ścieżkę charytatywną rejestracji, uczestnicy zakładają wirtualną zbiórkę w systemie #BiegamDobrze. Poprzez zachęcanie znajomych do wsparcia swojej zbiórki wspólnie gromadzicie środki wspierające działalność wybranej organizacji dobroczynnej. Po uzbieraniu kwoty minimalnej, w prezencie od organizacji biegacze otrzymują numer startowy.

W ramach #BiegamDobrze zebraliśmy już ponad 7 milionów złotych na ważne cele społeczne! Stań się jednym bohaterów z pomarańczowymi numerami startowymi — w słusznej sprawie biegnie się lżej!

Przeczytaj więcej o akcji!

 

Dołącz do grona biegaczy, którzy razem z nami piszą maratońską historię i przeżyj swój wyjątkowy dzień w Warszawie. Niech wrzesień stanie pod znakiem sukcesu i realizacji biegowych pragnień — wykorzystaj okazję! Spotkajmy się 24 września! Zapisy trwają!