29 września 2024 / September 29th, 2024

Nice To Fit You – dieta, która biegnie z Tobą

W ramach wsparcia uczestników 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego oraz 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego eksperci z Nice To Fit You będą dzielić się swoją wiedzą w zakresie odżywiania w artykułach oraz w trakcie specjalnych live chatów.

Liczne wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania można również na bieżąco znaleźć na blogu poradnikowym NTFY.

Nice To Fit You to pionier rewolucyjnych rozwiązań na rynku diet pudełkowych w Polsce – firma jako pierwsza zaoferowała możliwość wybierania posiłków z menu na każdy dzień. Klienci codziennie mają możliwość komponowania swojego jadłospisu z 35 dań, dostępnych spośród 11 zdrowych, zbilansowanych diet. Dzięki opcji SELECT w aplikacji mobilnej, niczym w restauracji mogą także wybierać spośród prawie 60 konkretnych propozycji dań. O najwyższej jakości posiłków świadczą liczne certyfikaty, m.in.: Food Hygiene Control, V-Label, Viva oraz HACCP.

 

W 2024 roku Nice To Fit You po raz czwarty zdecydowało zaangażować się we wsparcie biegaczy biorących udział w biegach organizowanych przez Fundację „Maraton Warszawski”.

Doskonale wiemy, że ok 70% sukcesu sportowca to odpowiednio dobrane żywienie. Z radością kolejny raz dzielimy się naszą wiedzą dietetyczną i uświadamiamy w budowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych. – mówi Urszula Kupraszewicz, CGO NTFY.