29 września 2024 / September 29th, 2024
 

“Dieta, która biegnie z Tobą.” – Nice To Fit You oficjalnym sponsorem

30-01-2023 12:01

Nice To Fit You – jedna z najstarszych firm diet pudełkowych w Polsce, po sukcesie współpracy z Fundacją “Maraton Warszawski” w 2022 roku, postanowiła ponownie zostać sponsorem stołecznych biegów. W tym roku marka rozszerza swoje działania o 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski – imprezę organizowaną w ostatnią niedzielę marca, która otwiera wiosenny sezon biegowy.

 

W 2023 roku Nice To Fit You po raz trzeci zdecydowało zaangażować się we wsparcie biegaczy biorących udział w biegach organizowanych przez Fundację „Maraton Warszawski”.

 

Doskonale wiemy, że ok 70% sukcesu sportowca to odpowiednio dobrane żywienie. Z radością kolejny raz dzielimy się naszą wiedzą dietetyczną i uświadamiamy w budowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych. – mówi Urszula Kupraszewicz, CGO NTFY.

 

Marka NTFY po raz pierwszy pojawiła się na Maratonie Warszawskim w 2016 roku jako partner, który zapewniał na mecie specjalnie zbilansowane dania wszystkim uczestnikom biegu. W 2023 roku pierwsza okazja do spotkania się na ulicach Warszawy to 26 marca. Tego dnia wystartuje 17. Nationale Nederlanden Półmaraton Warszawski – o to biegowe wydarzenie NTFY poszerza swoje działania w obszarze działalności na rynku imprez sportowych. Na liście startowej biegu jest już prawie 6 tysięcy osób. Dla części z nich ten start będzie debiutem w dużej imprezie sportowej, a dla wszystkich – uroczystym rozpoczęciem wiosennego sezonu startowego.

 

– Cieszymy się, że razem z nami, kolejny raz o przygotowania uczestników biegów po ulicach stolicy zadba zaufany i sprawdzony partner dietetyczny. – komentuje Marek Tronina, dyrektor Fundacji „Maraton Warszawski”.

 

Fundacja „Maraton Warszawski” została założona w 2002 roku, a jej główną misją jest popularyzacja biegania w Polsce i wsparcie zarówno profesjonalnych zawodników, jak i biegaczy amatorów. Biegi organizowane przez Fundację „Maraton Warszawski” wpisały się w tradycję wydarzeń sportowych w stolicy. Zarówno Półmaraton, jak i Maraton oraz imprezy towarzyszące – biegi na 5 i 10 kilometrów, to dla biegaczy święto i kulminacyjny punkt sezonu biegowego. Start w zawodach to szansa na dobrą zabawę oraz cel, do którego prowadzi droga wyznaczona pasją do biegania. Niezależnie od wybranego dystansu lub poziomu zaawansowania, udział w biegu to wielkie przedsięwzięcie i ważny dzień dla każdego uczestnika. Na każdej z imprez pojawiają się tysiące sportowców z całej Polski – zarówno debiutanci, jak i biegowi weterani mogą wspólnie celebrować łączącą ich pasję do biegania.

 

W codziennym menu Nice To Fit You znajdziesz 45 dań z 9 pysznych diet oraz ponad 20 dań i dodatków – wyłącznie w aplikacji mobilnej (Select). Każdego dnia możesz dobierać do swojej diety dowolne posiłki, jak i dodatki w postaci: soków, shotów, kanapek czy innych zdrowych przekąsek. Zawsze to Ty decydujesz na co masz dziś ochotę, bo wybór posiłków zawsze należy do Ciebie! O najwyższej jakości posiłków świadczą liczne certyfikaty, m.in.: Food Hygiene Control GOLD, V-Label, Viva oraz HACCP. Pełne oraz samodzielne zarządzanie dietą oraz możliwość rezygnacji w każdym momencie zapewnia rewolucyjna aplikacja mobilna NTFY.