29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Zapisz się na 41. PZU Maraton Warszawski, a otrzymasz prenumeratę Magazynu Biegania za połowę ceny!

23-07-2019 13:07

Nie czekaj na sezonowe promocje! Wystarczy, że opłacisz pakiet startowy na 41. PZU Maraton Warszawski, by już po chwili mieć dostęp do prenumeraty e-tygodnika Magazynu Bieganie w cenie obniżonej o 50%.

Magazyn Bieganie, to oprócz portalu, e-tygodnik dostępny w aplikacji na urządzenia mobilne. Znajdziesz w nim niepowtarzalne, pogłębione artykuły dotyczące treningu, diety, psychologii, plany treningowe, felietony, inspirujące historie sportowców, teksty newsowe i publicystyczne, jak również materiały wideo i podcasty, przygotowywane przez naszych najlepszych ekspertów oraz dziennikarzy sportowych.

Regularna cena za prenumeratę roczną wynosi 99 zł, za 6-miesięczną – 54,49 zł. Obecnie wraz z pakietem na 41. PZU Maraton Warszawski, możesz zakupić dostęp do numerów e-tygodnika za połowę tych kwot. Dzięki temu najlepsze teksty o bieganiu (i nie tylko) będziesz mieć zawsze pod ręką. W każdą środę nowy numer!

Aplikację „Magazyn Bieganie” znajdziesz na Google Play oraz App Store. Więcej informacji na stronie www.magazynbieganie.pl/tygodnik-bieganie/.