29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Każdy może stanąć na podium, bo NAJLEPSZE tempo to Twoje własne!

16-09-2023 11:09

45. Jubileuszowa edycja Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego to okazja do wyróżnienia wybitnych zawodników wśród biegaczy, ale też do przyznania nagród specjalnych. Właśnie na takie wyróżnienie zdecydowała się marka Zdrofit.

Zdrofit wspiera Polaków w podejmowaniu aktywności fizycznej, która jest niezbędna do zadbania o kondycję, zdrowie i sylwetkę oraz dobrostan psychiczny, a co za tym idzie, utrzymanie dobrej jakości życia. Trud włożony w aktywność fizyczną jest niemniej ważny, co sam wynik. Właśnie dlatego Zdrofit pojawi się na tegorocznej edycji Maratonu Warszawskiego z hasłem „NAJLEPSZE tempo to Twoje własne”. Progres jest pożądany, ale od czegoś trzeba zacząć! Podczas 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, oprócz głównego podium, zawodnicy będą mogli stanąć na podium Zdrofitu.

Zdrofit chce wyróżnić osoby, które wkładają swój wysiłek, biegną dla samej satysfakcji lub dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem i jeszcze nie plasują się w czołówce startujących. Podczas biegu zostaną nagrodzone 3 osoby, które dobiegną do mety za połową stawki, na miejscach 4 501, 4 502 i 4 503. Pod uwagę będzie brany czas brutto, który nie jest oficjalnym czasem*.

Podczas tegorocznej edycji Maratonu Zdrofit zorganizuje również strefę stretchingu w miasteczku biegacza. Każdy zawodnik po przekroczeniu mety będzie mógł zadbać o swoje mięśnie i stawy pod okiem wysoko wykwalifikowanych instruktorek fitness – Ilony Ozimek, Iriny Iwczenko i Marzeny Osińskiej.

Team Zdrofit będzie można również spotkać na trasie biegu, gdzie tuż przed metą, na 41. kilometrze zostanie ustawiony punkt kibicowania marki. Z pewnością przyda Wam się takie wsparcie na ostatniej prostej.

Trzymamy kciuki za Wasze starty!


*Czas brutto to czas mierzony od strzału startera do momentu przekroczenia linii mety. Czas netto to czas mierzony od chwili minięcia linii startu przez zawodnika do momentu przekroczenia linii mety.