29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Trwa akcja treningowa do Maratonu!

17-06-2022 14:06

Zastanawiasz się nad startem w 44. Maratonie Warszawskim? Nie czekaj dłużej! Zapisz się już dziś, a my pomożemy Ci przygotować się do tego biegu. Wraz z ekspertami z serwisu Magazyn Bieganie przygotowaliśmy dla uczestników Maratonu Warszawskiego akcję treningową. W jej ramach czekają na Was m.in. darmowe plany treningowe, artykuły poradnikowe, czy też transmisje live z możliwością zadawania pytań.

Do 44. Maratonu Warszawskiego zostało dokładnie 100 dni. To czas, który z jednej strony wciąż pozwala podjąć wyzwanie i przygotować się do startu na królewskim dystansie, a z drugiej ostatni dzwonek na to, by ruszyć na poważnie z treningami. Dlatego, po raz kolejny, przygotowaliśmy dla Was akcję treningową, w ramach której znajdziecie sporo wartościowych treści.

Plany treningowe

Jednym z elementów przygotowań do 44. Maratonu Warszawskiego będą plany treningowe, które mają pomóc Wam przygotować się do startu na królewskim dystansie. Tegoroczne plany zostały opracowane z myślą raczej o mniej zaawansowanych biegaczkach i biegaczach, trenujących 3 lub 4 razy w tygodniu. Staraliśmy się zadbać o to, by nie tylko dobrze przygotowały Was do wymagań maratonu, ale także same w sobie okazały się ciekawą biegową przygodą. Jeżeli szukasz pomysłu, w jaki sposób przygotować się do startu w 44. Maratonie Warszawskim, zachęcamy do skorzystania z naszych planów treningowych!

Transmisje i porady

Czym byłby sam plan, gdybyśmy nie stworzyli wokół niego odpowiednich treści, pomagających zrozumieć cały proces treningowy? Nie chcemy zostawiać Was tylko z gotową tabelką, ale postanowiliśmy przygotować dla Was porcję wiedzy, która zaprocentuje nie tylko w przygotowaniach do 44. Maratonu Warszawskiego, ale, mamy nadzieję, pomoże Wam lepiej poznać bieganie i trening biegowy. Dlatego regularnie w nowo utworzonej zakładce znajdziecie artykuły poświęcone treningowi maratońskiemu. Co więcej, będziecie również mogli na bieżąco zadawać pytania naszym ekspertom, a także dowiedzieć się więcej o poszczególnych środkach treningowych, taktyce maratońskiej i bieganiu per se, dzięki cyklowi transmisji live. Śledźcie regularnie nasz profil na Facebook’u, by nie przegapić żadnej transmisji. Najbliższa już w środę!

W grupie siła!

Na koniec mamy jeszcze dla Was dawkę motywacji. Podobnie, jak w ramach przygotowań do 16. Półmaratonu Warszawskiego, zapraszamy Was do grupy facebookowej dla osób planujących start w 44. Maratonie Warszawskim. Znajdziecie w niej jeszcze więcej ciekawych treści i będziecie mogli zadawać pytania, na które odpowiedzą nasi eksperci. Co więcej, dzięki aktywnościom innych biegaczy, zyskacie dużą dawkę wsparcia i motywacji, które są nie do przecenienia w przygotowaniach do pokonania maratonu.

Jeżeli zatem jeszcze się wahacie, czy wziąć udział w 44. Maratonie Warszawskim – nie czekajcie dłużej. Zgłoście swój udział, a w ramach akcji treningowej pomożemy Wam jak najlepiej przygotować się do tego wyzwania!