29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Wystartuj w 17. Półmaratonie Warszawskim z numerem „1”! Licytacja WOŚP rozpoczęta!

21-01-2023 08:01

Tylko ciężki trening i konsekwencja zaprowadzą Cię na podium podczas zawodów, ale jeśli masz wielkie serce i pomaganie innym masz we krwi, to możesz być pierwszy na starcie! Na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiamy pakiet startowy upoważniający do udziału w 17. Półmaratonie Warszawskim z absolutnie wyjątkowym numerem startowym — z numerem „1”.

Zwycięzca licytacji oprócz pakietu z numerem otrzyma koszulkę techniczną biegu oraz wejście do strefy VIP. Nieważne, czy będzie to Twój pierwszy długodystansowy bieg, czy jeden z wielu. Możesz walczyć o życiówkę lub pokonać trasę lekkim truchtem. Nieważny jest też wiek i doświadczenie. Ważna jest chęć pomocy i wystartowania w biegu z wyjątkowym numerem. Zachowaj numer na pamiątkę gestu dobrego serca i udziału w absolutnie wyjątkowym wydarzeniu biegowym!

 

Licytacja zaczyna się 20 stycznia i potrwa przez 10 dni! Aukcja zakończy się dokładnie w poniedziałek – 30 stycznia 2023 o 21:51.

Zachęcamy do udziału w aukcji i zawalczenia o wyjątkowy numer startowy.

Licytować można TUTAJ!

 


Półmaraton Warszawski to jedna z największych w Europie impreza na tym dystansie. 17. edycja wydarzenia odbędzie się w ostatnią niedzielę marca – 26.03.2023. Na biegaczy czeka spektakularna meta, punkty kibicowania i odżywiania, start w gronie tysięcy biegaczy, których łączy wspólny cel i pamiątkowy medal.

Do zobaczenia na starcie… z wyjątkowym numerem!