29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Marka MOYA wspiera 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski

01-09-2023 12:09

MOYA aktywnie włączy się w organizację 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego. Popularna sieć stacji paliw, jako marka wspierająca wydarzenia, przygotuje w miasteczku biegowym specjalną strefę relaksu z pyszną kawą i innymi napojami, a także dostarczy upominki do pakietów startowych.

Organizowany od 45 lat Maraton Warszawski to największe w Polsce i najpopularniejsze wydarzenie biegowe. Firma Anwim, właściciel marki MOYA, zaangażowała się w działania wspierające organizację tych prestiżowych zawodów. W ramach partnerstwa MOYA przygotuje specjalną strefę w miasteczku biegowym. Będzie to miejsce do regeneracji, gdzie uczestnicy biegu oraz ich bliscy napiją się świetnej kawy, która na co dzień dostępna jest w Caffe MOYA. Najmłodsi kibice soki owocowe oraz gorącą czekoladę. Biegacze znajdą też upominek w pakietach startowych – napój energetyczny, który doda im sił podczas tego sportowego wyzwania.

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski, który przyciąga biegaczy z całej Polski i zagranicy, jest okazją do promocji aktywności fizycznej oraz możliwością wsparcia organizacji charytatywnych. To obszary zgodne z wartościami spółki Anwim, która podejmuje inicjatywy stawiające na zrównoważony styl życia i dbałość o ekologię.

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski to już kolejne wydarzenie organizowane przez Fundację „Maraton Warszawski”, które wspiera MOYA. Marka była aktywnie zaangażowana w organizację 17. Maratonu Sztafet „Ekiden” oraz 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski. W każdym z tych biegów udział brali także pracownicy Anwimu, właściciela sieci MOYA. 24 września na starcie maratonu również nie zabraknie przedstawicieli firmy.

 

Sieć stacji paliw MOYA

Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Dla klientów flotowych ciekawą propozycją jest program MOYA Firma, dzięki któremu możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. Aplikacja mobilna MOYA Firma daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Wszystkie paliwa oferowane na stacjach MOYA są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.