29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Pobierz swoje zdjęcia z biegu!

30-09-2021 15:09

Wierzymy, że ostatnia niedziela września była dla Was wszystkich niezapomnianym wydarzeniem. Z tą myślą wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Was niespodzianki, dużą dawkę biegowych wspomnień w postaci indywidualnych zdjęć.

Fotomaraton.pl to prawdziwa skarbnica sportowych wspomnień. Serwis jest z nami od lat i nie zabrakło go także na trasie Maratonu, Półmaratonu Warszawskiego oraz Bridgestone Sztafety Maratońskiej i New Balance Biegu na Piątkę. W serwisie dzięki zaawansowanej wyszukiwarce twarzy bez trudu odnajdziecie bogaty pakiet zdjęć, który będziecie mogli zakupić w wysokich rozdzielczościach.

Zdjęcia dla uczestników New Balance Biegu na Piątkę i 15. Półmaratonu Warszawskiego od New Balance

Wbiegnięcie na metę biegu to najbardziej emocjonująca i warta uwiecznienia chwila. Dla startujących w 15. Półmaratonie Warszawskim oraz New Balance Biegu na Piątkę marka New Balance ufundowała niespodziankę w postaci bezpłatnych zdjęć z mety, które są dostępne w serwisie fotomaraton.pl. Aby je otrzymać wystarczy skorzystać z wyszukiwarki twarzy.

Aby pobrać zdjęcia należy:

  1. Wejść na stronę: fotomaraton.pl
  2. Wybrać bieg i odnaleźć swoje zdjęcia za pomocą wyszukiwarki twarzy
  3. Zdjęcia oznaczone logo New Balance uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę i 15. Półmaratonu Warszawskiego dostępne są w rozdzielczości 1500px
  4. Jeśli spodobały Ci się zdjęcia możesz zakupić pełny ich pakiet w dużych rozdzielczościach

Zdjęcia dla uczestników Bridgestone Sztafety Maratońskiej i 43. Maratonu Warszawskiego od Bridgestone

Dzięki sponsorowi marce Bridgestone uczestnicy 43. Maratonu Warszawskiego oraz Bridgestone Sztafety Maratońskiej mogą pobrać darmowy pakiet zdjęć w jakości internetowej w usłudze Pic2Go! Aby cieszyć się swoimi zdjęciami wystarczy skorzystać z poniższej wyszukiwarki i wpisać w wyznaczone miejsce w okienku swój numer startowy.

Prezent dla stałych uczestników

Wśród Was są osoby, które zapisane były zarówno na 15. Półmaraton i 43. Maraton Warszawski, które w tym roku wyjątkowo odbędą się w jednym terminie. Chcieliśmy im szczególnie podziękować i dodatkowo nagrodzić zdjęciami wykonanymi przez Fotomaraton.pl. Każdy z Was otrzyma wiadomość e-mail z unikalnym kodem rabatowym, który upoważnia do pobrania kompletu zdjęć z trasy i mety w rozdzielczości 1500 pikseli. Z kodu możecie skorzystać jedynie do 10 października!

Liczymy, że zdjęcia będą dla Was cenną i miłą pamiątką z biegu.