29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Trwają bezpłatne treningi do maratonu

22-08-2020 12:08

 

Odkryj swój potencjał, biegaj mądrzej, dalej i szybciej pod opieką doświadczonych trenerów New Balance Run Club.

 

 

Nasze treningi dostosowujemy do poziomu wytrenowania (lub jego braku) uczestników. Dzielimy się na grupy, a trenerzy indywidualnie dobierają obciążenia dla poszczególnych osób. Jeżeli masz wątpliwości czy dasz radę, to nie powinieneś.

 

 

Każdy trening poprzedzamy rozgrzewką dynamiczną oraz 3 km truchtu, dodajemy kilka ćwiczeń i uczymy jak wplatać je w trening. Po treningu obowiązkowe rozciąganie.

 

 

W każdą niedziele równolegle do treningu biegowego odbywa się trening uzupełniający (do wyboru) gdzie pracujemy nad silą i dynamiką oraz stabilizacją zarówno core jak i kończyn dolnych. Żeby biegać szybciej i bez kontuzji

 

Mamy swoją przestrzeń, gdzie każdy z uczestników spotkań #NBRCWarszawa, będzie mógł (dosłownie!) przekonać się, gdzie znajduje się szczyt jego możliwości.

Nasze treningi przenoszą się do AirZone czyli jedynej przestrzeni treningowej, gdzie wykorzystuje się zalety treningu wysokościowego – tak bardzo pożądanego wśród wyczynowców, ale jeszcze bardziej skutecznego dla amatorów.

To właśnie tu będą odbywały się teraz nasze treningi funkcjonalne, warsztaty biegowe i jednostki regeneracyjne… zapytacie co z częścią biegową? Bez obaw. To podstawa naszych przygotowań dlatego zadbaliśmy również o ten aspekt.

Prosto z AirZone będziemy wybiegali do sąsiadującego z nim Parku Szczęśliwickiego, gdzie na trzydziestu hektarach zieleni, z dużą swobodą przeprowadzimy wszystkie typy treningu biegowego

AirZone mieści się w Adgar West Park B2, Al. Jerozolimskie 181w Warszawie

 

Tygodniowy rozkład zajęć:

Poniedziałek
Godzina 18:00

Środa
Godzina 18:00

Piątek
Trening regeneracyjny z sesją rolowania
Godzina 18:00

Niedziela
Godzina 9:00

Lokalizacja:
Spotykamy się w AirZone

Treningi są bezpłatne i nie prowadzimy zapisów.

Po prostu przyjdź i trenuj razem z nami

Jak do nas trafić?

[kliknij na grafikę, aby otworzyć mapę]

Nasza kadra trenerska:

Bartek Olszewski – Warszawski Biegacz
Kasia Gorlo – Run The World
Łukasz Jóźwiak – RunEvolution.pl
Paweł Olszewski
Kuba Pawlak – AirZone

Bartek Olszewski

Kasia Gorlo

Najpopularniejszy biegacz amator w Polsce, autor bloga WarszawskiBiegacz.pl Inspiruje, motywuje i dalej przykład, że dzięki silniej woli, ambicji i determinacji, można osiągnąć sukces. Na koncie ma wiele wygranych maratonów oraz Wings for Life World Run. Od lat trenuje zarówno grupy sportowe jak i indywidualnych biegaczy.

 

Pasjonatka biegania i triatlonu z wieloma sukcesami na koncie. Autorka bloga RunTheWorld.pl Instruktorka lekkiej atletyki i treningu motorycznego prowadząca od kilku lat zarówno indywidualnych zawodników jak i duże grupy sportowe. Prywatnie świeżo upieczona mama, która pokazuje, że zawsze znajdzie się czas żeby zadbać o siebie.

 

Znajdziesz nas tutaj:

 

Zapraszamy!