29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Zapisy na New Balance Bieg na Piątkę od 10 sierpnia

09-08-2020 13:08

Zapraszamy Was do udziału w New Balance Biegu na Piątkę! Jeśli nie zdecydujesz się na dystans królewski lub półmaraton, bądź jest na to jeszcze za wcześnie, wystartuj na 5 kilometrów i poczuj atmosferę wielkiego biegu!

Pięć kilometrów to zarówno idealny dystans na początek przygody z bieganiem, jak i wyzwanie dla fanów krótszych dystansów. To także doskonała okazja, aby poczuć magię i stać się częścią biegowego wydarzenia, jakiego nie znała dotąd Warszawa.

Bez względu na to czy chcesz złamać 20 minut, czy po prostu świetnie się bawić – chcemy, żebyś do nas dołączył!

Trasa biegu

Biegacze wystartują o godzinie 17:00. Trasa przebiegać będzie wzdłuż ulicy Adama Mickiewicza aż do Placu Wilsona. Tam czekać będzie na biegaczy zbieg ulicą Zygmunta Krasińskiego na Wybrzeże Gdańskie tak, aby na 3 kilometrze znaleźć się na Wisłostradzie wzdłuż której uczestnicy dobiegną do mety zlokalizowanej na wysokości Parku Fontann.

Sponsor tytularny

Amerykańska marka New Balance od roku 2019 roku jest parterem technicznym Półmaratonu jak i Maratonu Warszawskiego, które dołączyły tym samym do grona najbardziej uznanych biegów na świecie – w Nowym Jorku, Londynie czy Rotterdamie. Udana współpraca przełożyła się na jeszcze mocniejsze zacieśnienie współpracy, wynikiem czego Bieg na Piątkę zyskał mocnego sponsora tytularnego.

Termin: 26.09.2021, godzina 17:00
Opłata startowa: 60 złotych
Start zapisów: 10 września, godzina 12:00 na STRONIE REJESTRACJI
Limit uczestników: 2000