29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Lista startowa zamknięta!

19-05-2021 09:05

Drogie Biegaczki i Drodzy Biegacze,

dziękujemy za Waszą chęć udziału w 43. Maratonie Warszawskim.

Informujemy, że osiągnęliśmy limit 3000 nadanych numerów startowych. Oznacza to, że 3 000 osób dokonało już pełnej rejestracji wnosząc opłatę startową lub osiągając kwotę minimalną na swoich zbiórkach #BiegamDobrze.
Zgodnie z wcześniejszymi informacjami – wyłączona została możliwość dokonywania nowych opłat startowych (w przypadku ścieżki tradycyjnej) oraz wyłączone zostały zbiórki #BiegamDobrze, w których nie osiągnięto minimalnej kwoty gwarantującej start (w przypadku ścieżki charytatywnej).
Obecnie nie ma możliwości ani dodania nowego zgłoszenia, ani opłacenia wcześniej przesłanego zgłoszenia.  Prosimy również o niedokonywanie nowych opłat (na przykład tradycyjnym przelewem) – wpłaty dokonane od teraz nie będą skutkowały nadaniem numeru startowego i prawem udziału w biegu.

Wszystkie środki zebrane przez do tej pory przez osoby, które wybrały ścieżkę #BiegamDobrze trafią do wybranych przez Was NGO. W imieniu organizacji dobroczynnych dziękujemy Wam za tę pomoc!

W przypadku wprowadzenia nowych regulacji, które umożliwią powiększenie limitu osób startujących w 43. Maratonie Warszawskim, będziemy informować Was o zasadach wznowienia zapisów. W najbliższych dniach zostanie uruchomiona lista rezerwowa – o systemie zgłoszeń na nią będziemy informować  na stronie internetowej.

Zespół Fundacji „Maraton Warszawski”