29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Spotkaj się z wodą MAGNESIA podczas 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego

31-08-2023 13:08

Już 23 i 24 września serdecznie zapraszamy do namiotu MAGNESIA w Miasteczku Biegowym ulokowanym przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W sobotę będzie czekał tam na Ciebie Lew Magnesii, zrób sobie z nim zdjęcie, polub i oznacz markę @magnesiapl/@magnesia_pl w swoich social mediach i odbierz darmową butelkę wody mineralnej MAGNESIA. Zapewnij swojemu ciału nie tylko odpowiednią hydratację, ale także optymalny poziom magnezu. W niedzielę zaś będziesz miał okazję zmierzyć poziom nawodnienia swojego organizmu pod okiem specjalistów.

Warto sięgnąć po wodę mineralną MAGNESIA, którą wyróżnia wysoka zawartość naturalnego, łatwo wchłanialnego magnezu. To największa zawartość naturalnego magnezu wśród produktów w tej kategorii. Jedna butelka wody MAGNESIA pokrywa do 68% dziennego zapotrzebowania na ten pierwiastek. Jednocześnie MAGNESIA jest wodą średnio zmineralizowaną, idealną na każdy dzień. Pijąc ją regularnie, skutecznie uzupełniamy poziom magnezu w organizmie, bez obciążania go nadmiarem innych minerałów.

Woda mineralna MAGNESIA zadba o nawodnienie oraz uzupełnienie magnezu na trasie biegu, natomiast kibiców gorąco zapraszamy do wspierania uczestników w Strefie Kibica MAGNESIA przy ul. Konwiktorskiej, gdzie doping prowadzić będzie zespół bębniarzy razem z cheerleaderkami. 

Zapraszamy do kibicowania z wodą MAGNESIA!