29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Bieg na Piątkę – zapisy ruszyły!

31-07-2019 14:07

Spełniaj marzenia z Maratonem Warszawskim! Jeśli nie zdecydujesz się na dystans królewski, bądź jest na to jeszcze za wcześnie, wystartuj w Biegu na Pięć Kilometrów!

Pięć kilometrów to zarówno idealny dystans na początek przygody z bieganiem, jak i wyzwanie dla fanów krótszych dystansów. To także doskonała okazja, aby poczuć magię i stać się częścią biegowego święta, jakim jest 41. PZU Maraton Warszawski.

Trasa biegu

Biegacze wystartują 30 minut po maratończykach o godzinie 9:30. Zarówno start jak i meta będą znajdowały się we wspólnych lokalizacjach z maratończykami. Trasa przebiegać będzie wzdłuż ulicy Adama Mickiewicza aż do Placu Wilsona. Tam czekać będzie na biegaczy zbieg ulicą Zygmunta Krasińskiego na Wybrzeże Gdańskie tak, aby na 3 kilometrze znaleźć się na Wisłostradzie wzdłuż której uczestnicy dobiegną do mety zlokalizowanej na wysokości Parku Fontann.

Bieg na Piątkę wystartuje 29 września o godzinie 9:30, tuż po tym, kiedy na trasę wyruszą maratończycy 41. PZU Maratonu Warszawskiego.

POBIEGNIJ CHARYTATYWNIE!

Wybierz charytatywną  ścieżkę rejestracji #BiegamDobrze zaangażuj rodzinę i znajomych i zdecyduj, której organizacji dobroczynnej chcesz pomóc. Kiedy na koncie swojej internetowej zbiórki uzbierasz 200 zł, otrzymasz numer startowy od organizacji, którą wspierasz, a na mecie będziesz cieszył się podwójnym zwycięstwem!

Bez względu na to czy chcesz złamać 20 minut, czy po prostu świetnie się bawić – chcemy, żebyś do nas dołączył!

Termin: 29.09.2019
Start: godzina 9:30
Podstawowa opłata startowa: 50 zł
Zbiórka #BiegamDobrze (kwota minimalna): 200 zł
Limit uczestników: 4000

Limit czasu: 45 minut


ZAPISZ SIĘ
REGULAMIN
LISTA STARTOWA
OPŁATA STARTOWA
REGULAMIN #BIEGAMDOBRZE

Trasa: