29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Ruszyły zapisy do Pekao S.A. Warszawskiej Dychy!

12-07-2022 11:07

Weź udział w Pekao S.A. Warszawskiej Dysze i stań się częścią nowej biegowej historii. Bieg na 10 km będzie odbywać się cyklicznie jesienią, jako bieg towarzyszący Maratonowi Warszawskiemu.

Pekao S.A. Warszawska Dycha to doskonała okazja do tego, by poczuć atmosferę wyjątkowego wydarzenia i stać się częścią Wielkiego Biegu. I to bez konieczności pokonania 42,195 km. Na takim wydarzeniu nie może zabraknąć żadnego miłośnika biegania! Na pierwsze 500 osób, które zapiszą się do udziału i wniosą opłatę startową czeka promocyjna cena 69 złotych.

 

ATRAKCYJANA TRASA

Pekao S.A. Warszawska Dycha wystartuje 25 września o godz. 9:30, zaraz za uczestnikami maratonu. Biegacze wyruszą z ulicy Konwiktorskiej w stronę Żoliborza i Bielan. Bieg będziemy kończyć na długiej prostej prowadzącą szeroką Wisłostradą do mety usytuowanej na wysokości Multimedialnego Parku Fontann.

Niewielka liczba zakrętów, dużo długich prostych, niezbyt duża liczba wzniesień i wygodne, szerokie arterie sprawiają, że Pekao S.A. Warszawska Dycha to bieg, na którym wiele osób będzie mogło powalczyć o swoje rekordy życiowe. Jednocześnie duża liczba historycznych pomników, miejsc pamięci, ale także charakterystycznych punktów orientacyjnych czy terenów zielonych sprawiają, że trasa jest bardzo atrakcyjna widokowo.

BIERZ ŻYCIE ZA ROGI

Hasło Pekao S.A. Warszawskiej Dychy brzmi „Bierz życie za rogi”. Odwołuje się ono oczywiście do charakterystycznego logo z żubrem Banku Pekao S.A., ale w tym kontekście ma także wymiar motywacyjny. Wraz ze sponsorem tytularnym chcemy zachęcić wszystkich, nie tylko wytrawnych biegaczy, do podjęcia aktywności. Od dawna chcesz pobić swoją życiówkę na ulubionym dystansie? A może nigdy nie odważyłeś się jeszcze wziąć udziału w biegu ulicznym? Bierz życie za rogi, lepszej okazji nie będzie!

POBIEGNIJ DOBRZE

Przy organizacji Pekao S.A. Warszawskiej Dychy nie może zabraknąć akcji #BiegamDobrze. Jest to inicjatywa, która pozwala połączyć bieganie i pomaganie. Jej uczestnicy zebrali już blisko 7 milionów złotych na rzecz partnerskich organizacji dobroczynnych. Do biegu można zapisać się poprzez ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze. Zakładając swoją wirtualną zbiórkę pozyskujemy środki na ważne społeczne cele, a po przekroczeniu 250 zł w prezencie od wspieranej organizacji otrzymujemy pakiet startowy na bieg. Chcesz dodać swojemu startowi dodatkowego sensu? Sprawdź, jak to zrobić >>>

 

Jeżeli nie masz jeszcze w planach pokonania maratonu 25 września ulicami Warszawy i wciąż nie wiesz, co tego dnia będziesz robić, scenariusz jest już gotowy. Zapisz się do udziału w Pekao S.A. Warszawskiej Dysze, by poczuć atmosferę Wielkiego Biegu. Kiedy nadejdzie ostatnia niedziela września, wspólnie z tysiącami innych biegaczy będziesz mieć okazję współtworzyć piękną historię nowego biegu!

Termin: 25 września 2022, godzina 9:30
Start: ul. Konwiktorska
Meta: Wisłostrada przy Multimedialnym Parku Fontann
Limit czasu: 80 minut
Opłata startowa: 69 złotych dla pierwszych 500 osób, 79 zł do końca lipca