29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Jesteś jedną z twarzy Maratonu Warszawskiego! Wystąp w naszym spocie!

22-09-2022 14:09

Nieprzerwanie od 1979 roku zapraszamy do tworzenia z nami Maratonu Warszawskiego – dziękujemy Wam, że jesteście! Dziś zapraszamy dodatkowo w sposób dosłowny – nagrajcie z nami spot, który pokaże jak wiele osób tworzy historię maratońską.

Zachęcamy Was do przesłania nam swojego nagrania, w którym wypowiadacie “Maraton Warszawski”. Przesłane wideo złożymy w jeden spot, który będzie pamiątką na wiele lat! Zostań jedną z twarzy Maratonu!

INSTRUKCJA:

  1. Nagraj się “z ręki”, czyli tak jak prezentuje to zdjęcie (KLIKNIJ). Ważne, aby było Cię dobrze widać i abyś był/była centralną częścią nagrania. Staraj się wypełnić większość kadru, ale jednocześnie nie „uciąć” sobie kawałka ciała 😉
  2. Nagranie musi być pionowe.
  3. Pamiętaj, by w miejscu, w którym nagrywasz, było możliwe cicho – tak, aby Twój głos był wyraźnie słyszalny.
  4. Włącz nagrywanie i odczekaj dwie sekundy – następnie powiedz “Maraton Warszawski” i znów odczekaj 2 sekundy.
  5. Po tym czasie wyłącz nagrywanie. Bufor czasowy sprawi, że Twój głos na pewno nie będzie ucięty, a my będziemy mogli zmontować wideo.
  6. Prześlij swoje nagranie w formacie mp4 na adres: magdalena.sprawka@maratonwarszawski.com tytułując maila “Spot – Maraton Warszawski”.
  7. Termin przesyłania nagrań: 2 października 2022 rok.
  8. Bądź na nagraniu sobą, pokaż nam swoją twarz 🙂

Przesłane materiały zostaną złożone w spot – o jego powstaniu na pewno Was powiadomimy! Z góry dziękujemy za zainteresowanie akcją i Wasz udział!

________________________

Pamiętaj, że wysyłając wideo wyrażasz zgodę na bezterminowe wykorzystanie Twojego utrwalonego wizerunku w spocie promocyjnym. Twój wizerunek może być użyty do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania obrazu, kadrowania i kompozycji, bez obowiązku akceptacji produktu końcowego, lecz nie w formach obraźliwych lub ogólnie uznanych za nieetyczne.