29 września 2024 / September 29th, 2024

Wolontariat

Wolontariusze od lat są nierozłączną częścią wszystkich biegów organizowanych przez Fundację „Maraton Warszawski”. Dzięki ich pomocy i zaangażowaniu tworzymy wspaniałą historię Maratonu Warszawskiego. 

Niezmiennie podkreślamy wdzięczność i doceniamy zaangażowanie wolontariuszy w imprezy biegowe. Czy wiecie, że do organizacji wydarzenia na ogólnopolską skalę potrzeba ponad 1500 wolontariuszy? Możesz być jednym z nich!

 

 Maraton Warszawski rokrocznie jest imprezą wyjątkową i świętem biegania. Do obsługi wydarzenia potrzeba blisko 1 500 chętnych, którzy będą wspierać imprezę, działając w jednej z kilkunastu grup zadaniowych. Jeżeli jesteś gotowy na przeżycie przygody, kochasz sport i niepowtarzalną atmosferę, która towarzyszy dużym imprezom sportowym, chcesz poznać nowych ludzi, dla których bezinteresowna pomoc innym ma również znaczenie, zarezerwuj czas w ostatnią niedzielę września i dołącz do fantastycznego team’u FMW!

Dostępnych jest zawsze kilka lub nawet kilkanaście grup zadaniowych – każdy znajdzie obszar, który mu odpowiada.

 

Rekrutacja wolontariuszy na biegi w 2024 roku będzie rozpoczynała się sukcesywnie – śledźcie nas! Zapisy zawsze odbywają się na stronie wolontariatfmw.pl