24 września 2023 / September 24th, 2023

Wolontariat

Wolontariusze od lat są nierozłączną częścią wszystkich biegów organizowanych przez Fundację „Maraton Warszawski”. Dzięki ich pomocy i zaangażowaniu tworzymy wspaniałą historię Maratonu Warszawskiego. 

Niezmiennie podkreślamy wdzięczność i doceniamy zaangażowanie wolontariuszy w imprezy biegowe. Czy wiecie, że do organizacji wydarzenia na ogólnopolską skalę potrzeba ponad 1500 wolontariuszy? Możesz być jednym z nich!

 

Rekrutacja wolontariuszy na 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski zakończona!45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski będzie imprezą wyjątkową. Do jej obsługi potrzeba blisko 1 500 chętnych, którzy będą wspierać imprezę, działając w jednej z kilkunastu grup zadaniowych. Jeżeli jesteś gotowy na przeżycie przygody, kochasz sport i niepowtarzalną atmosferę, która towarzyszy dużym imprezom sportowym, chcesz poznać nowych ludzi, dla których bezinteresowna pomoc innym ma również znaczenie, zarezerwuj czas w ostatnią niedzielę września i dołącz do fantastycznego team’u FMW!

Dostępnych jest dziesięć grup – każdy znajdzie obszar, który mu odpowiada.

 

Jak się zgłosić – krok po kroku:

1. Zarejestruj się na platformie wolontariatfmw.pl

2. Wypełnij krótki formularz.

3. Wybierz jedną z grup zadaniowych do której chcesz dołączyć. Szczegółowy opis grup znajdziesz na stronie: http://wolontariatfmw.pl/grupy-zadaniowe (strona dostępna po zalogowaniu) oraz TUTAJ >>>

4. Zapisując się możesz wybrać opcję „Zapisz grupę”. Dzięki niej zgłosisz swoich znajomych do jednej grupy zadaniowej.

4. Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj” twoje zgłoszenie zostanie przesłane do lidera.

5. Po akceptacji zgłoszenia dostaniesz maile z informacją o zakwalifikowaniu się do grupy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18.09.2023. Nie zwlekaj zapisz się już dziś!