29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Nationale-Nederlanden wspiera biegaczy #długodystansZDROWO

18-08-2023 14:08

„Dbanie o zdrowie to nie sprint – to maraton” – pod tym hasłem Nationale-Nederlanden, sponsor tytularny 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, zachęca biegaczy do profilaktyki zdrowia. Podczas wrześniowego biegu marka przygotuje niespodzianki, które razem stworzą cykl pięciu #długodystansZDROWYCH sposobów na zdrowe życie.

Nasza firma od lat angażuje się w profilaktykę zdrowia i zachęca Polki i Polaków do sportu, regularnych badań, zdrowych wyborów żywieniowych, dbania o swoje samopoczucie i zabezpieczenia finansowego na wypadek ewentualnej choroby. Podczas nadchodzącego święta biegaczy chcemy kontynuować ideę #długodystansZDROWEGO życia, którą przedstawiliśmy podczas półmaratonu w marcu. Przygotowaliśmy atrakcje i niespodzianki dla biegaczy i ich najbliższych kibiców w każdym wieku. Liczymy na to, że przybliżą one naszym gościom 5 filarów zdrowego życiamówi Marta Maszewska-Danielewicz, dyrektorka ds. komunikacji marketingowej i marki w Nationale-Nederlanden.

Oto #długodystansZDROWA PIĄTKA, czyli 5 sposobów na długodystansZDROWE życie:

  1. regularne BADANIA
  2. odpowiednia DIETA
  3. dużo RUCHU
  4. emocjonalna RÓWNOWAGA,
  5. ubezpieczenie, które zapewnia SPOKÓJ

 

A sposobem na trening w każdych warunkach jest modna chusta wielofunkcyjna, która skutecznie chroni przed wiatrem, deszczem i skwarem. Każdy maratończyk znajdzie go w swoim pakiecie startowym. O kolejnych niespodziankach, które szykuje dla biegaczy Nationale-Nederlanden, powiemy wkrótce.