29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Wygraj Renault Arkana na weekend od RRG Warszawa firmy wspierającej 43. Maraton Warszawski

31-08-2021 09:08

Niezmiernie miło nam poinformować, że RRG Warszawa zostało Firmą Wspierającą 43. Maraton Warszawski.

RRG Warszawa to firmowe salony oraz serwisy Renault i Dacia mieszczące się w 5 lokalizacjach. Firma oferuje sprzedaż samochodów nowych i używanych, a także świadczy usługi w zakresie napraw mechanicznych oraz blacharsko-lakierniczych. Kompleksowa i profesjonalna obsługa oraz zadowolenie każdego Klienta to priorytet w działalności firmy, co przekłada się na liczne wyróżnienia i nagrody. Dowodem tego jest zdobycie przez RRG Warszawa siedmiokrotnego tytułu „Dealer od the Year”.

Jako największy dealer Renault i Dacia w Polsce przekażemy samochody do prowadzenia każdego z czterech zaplanowanych biegów. Nowe Renault Arkana będzie obecne na wszystkich dystansach, a bezpośrednio na naszym stoisku będzie możliwość zapisania się na jazdę próbną w dogodnym dla Państwa terminie. Niska emisja CO2, oraz hybrydowa technologia sprawia, że Nowe Renault Arkana doskonale współgra ze środowiskiem, a sportowy charakter podkręci atmosferę w trakcie biegu.

Jeśli jazda próbna to dla Ciebie za mało to świetnie się składa! RRG Warszawa organizuje konkurs, w którym do wygrania jest Nowe Renault Arkana NA WEEKEND z pełnym bakiem paliwa J

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy umieścić niecodzienne zdjęcie z treningu pod postem na fanpage’u Maratonu Warszawskiego. Liczymy na Twoją kreatywność i niebanalne spojrzenie na trening. Niezależnie od tego jaką dyscyplinę trenujesz, każdy ma szansę na zwycięstwo.