29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Organizacja depozytów na starcie i mecie.

12-09-2016 14:09

W tym roku ze względu na różną lokalizację startu i mety Maratonu i biegów towarzyszących, depozyty będą mobilne tzn. na ciężarówkach. Organizacja tego typu depozytów będzie możliwa dzięki wsparciu firmy DHL Parcel Polska.

Każdy zawodnik może zdeponować swoje rzeczy od godz. 7:00 do godz. 8:45 w specjalnie oznaczonych pojazdach ustawionych na ul. Browarnej. Na swoim numerze startowym znajdziesz ikonkę ciężarówki z numerem. Numer ten odpowiada numerowi pojazdu, do którego powinieneś oddać depozyt. Po biegu swoje rzeczy odbierzesz za linią mety z tego samego auta. Jeśli zamierzasz skorzystać z depozytów, zaplanuj przyjazd na start odpowiednio wcześnie. Depozyty zostaną zamknięte o 8:45.

Poniżej znajdziecie dwie mapki zorientowane na strefę startu na Krakowskim Przedmieściu  i strefę mety w multimedialnym Parku Fontann.
1200_start

1200_meta

 

Informacja o DHL Parcel Polska:

dhl logo

DHL Parcel to młoda i prężnie rozwijająca się marka, korzystająca z 47 lat doświadczeń  firmy  DHL. Obecnie DHL Parcel jest liderem polskiego rynku przesyłek krajowych i prekursorem innowacyjnych rozwiązań e-commerce dedykowanych klientom w Polsce i w Europie.

Tegoroczny PZU Maraton Warszawski będzie pierwszą edycją imprezy, w którą angażuje się firma DHL Paracel.