24 września 2023 / September 24th, 2023

Akcja treningowa do Maratonu Warszawskiego

Zastanawiasz się nad startem w 45. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim? Nie czekaj dłużej! Zapisz się już dziś, a my pomożemy Ci przygotować się do tego biegu. Wraz z ekspertami z serwisu Magazyn Bieganie przygotowaliśmy dla uczestników Maratonu Warszawskiego akcję treningową. W jej ramach czekają na Was m.in. darmowe plany treningowe, artykuły poradnikowe, czy też transmisje live z możliwością zadawania pytań.

Plany treningowe

Jednym z elementów przygotowań do 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego będą plany treningowe, które mają pomóc Wam przygotować się do startu na królewskim dystansie. Plany treningowe obejmować będą okres 20 tygodni. Ruszamy zw maju!

Strefa wiedzy

Czym byłby sam plan, gdybyśmy nie stworzyli wokół niego odpowiednich treści, pomagających zrozumieć cały proces treningowy? Nie chcemy zostawiać Was tylko z gotową tabelką, ale postanowiliśmy przygotować dla Was porcję wiedzy, która zaprocentuje nie tylko w przygotowaniach do 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, ale, mamy nadzieję, pomoże Wam lepiej poznać bieganie i trening biegowy. Dlatego regularnie w nowo utworzonej zakładce znajdziecie artykuły poświęcone treningowi maratońskiemu. Co więcej, będziecie również mogli na bieżąco zadawać pytania naszym ekspertom, a także dowiedzieć się więcej o poszczególnych środkach treningowych, taktyce maratońskiej i bieganiu per se, dzięki cyklowi poradników i materiałów video. Warto obserwować nasz profil na Facebook’u, by nie przegapić ważnych informacji.