29 września 2024 / September 29th, 2024

Akcja treningowa do Maratonu Warszawskiego

Zastanawiasz się nad startem w Maratonie Warszawskim? Nie czekaj dłużej! Zapisz się, a my pomożemy Ci przygotować się do tego biegu. Wraz z ekspertami z serwisu Magazyn Bieganie przygotowaliśmy dla uczestników Maratonu Warszawskiego akcję treningową. W jej ramach czekają na Was m.in. darmowe plany treningowe, artykuły poradnikowe, czy też transmisje live z możliwością zadawania pytań.

 

Plany treningowe

Jednym z elementów przygotowań do biegu są plany treningowe, które mają pomóc Wam przygotować się do startu na królewskim dystansie. Plany treningowe obejmują okres 20 tygodni i dostępne są TUTAJ.

 

Strefa wiedzy

Czym byłby sam plan, gdybyśmy nie stworzyli wokół niego odpowiednich treści, pomagających zrozumieć cały proces treningowy? Nie chcemy zostawiać Was tylko z gotową tabelką, ale postanowiliśmy przygotować dla Was porcję wiedzy, która zaprocentuje nie tylko w przygotowaniach do Maratonu Warszawskiego, ale, mamy nadzieję, pomoże Wam lepiej poznać bieganie i trening biegowy. Dlatego regularnie w będziecie znajdować u nas artykuły poświęcone treningowi maratońskiemu. Co więcej, będziecie również mogli na bieżąco zadawać pytania naszym ekspertom, a także dowiedzieć się więcej o poszczególnych środkach treningowych, taktyce maratońskiej i bieganiu per se, dzięki cyklowi poradników i materiałów video. Warto obserwować nasz profil na Facebook’u >>>, by nie przegapić ważnych informacji.

 

Grupa na Facebooku

Maraton Warszawski oraz MagazynBieganie.pl zapraszają go dołączenia do grupy na Facebooku >>>, która nieustannie gromadzi społeczność biegaczy uczestniczących w Półmaratonie i Maratonie Warszawskim. Dołącz do grupy – dziel się swoimi przemyśleniami, zadawaj pytania, oglądaj posty innych.