24 września 2023 / September 24th, 2023

Akcja treningowa do Maratonu Warszawskiego

Zastanawiasz się nad startem w 45. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim? Nie czekaj dłużej! Zapisz się już dziś, a my pomożemy Ci przygotować się do tego biegu. Wraz z ekspertami z serwisu Magazyn Bieganie przygotowaliśmy dla uczestników Maratonu Warszawskiego akcję treningową. W jej ramach czekają na Was m.in. darmowe plany treningowe, artykuły poradnikowe, czy też transmisje live z możliwością zadawania pytań.

Plany treningowe

Jednym z elementów przygotowań do 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego będą plany treningowe, które mają pomóc Wam przygotować się do startu na królewskim dystansie. Plany treningowe obejmować będą okres 6-miesięcy. Ruszamy z początkiem kwietnia!

Strefa wiedzy

Czym byłby sam plan, gdybyśmy nie stworzyli wokół niego odpowiednich treści, pomagających zrozumieć cały proces treningowy? Nie chcemy zostawiać Was tylko z gotową tabelką, ale postanowiliśmy przygotować dla Was porcję wiedzy, która zaprocentuje nie tylko w przygotowaniach do 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, ale, mamy nadzieję, pomoże Wam lepiej poznać bieganie i trening biegowy. Dlatego regularnie w nowo utworzonej zakładce znajdziecie artykuły poświęcone treningowi maratońskiemu. Co więcej, będziecie również mogli na bieżąco zadawać pytania naszym ekspertom, a także dowiedzieć się więcej o poszczególnych środkach treningowych, taktyce maratońskiej i bieganiu per se, dzięki cyklowi poradników i materiałów video. Warto obserwować nasz profil na Facebook’u, by nie przegapić ważnych informacji.