29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Zyskaj dostęp do swoich pamiątkowych zdjęć z biegu na maratońskim dystansie!

07-08-2023 13:08

Zyskaj dostęp do swoich pamiątkowych zdjęć z biegu na maratońskim dystansie!

Przebiegnięcie maratonu to ambitne wyzwanie, niezależnie do tego, czy pokonujesz królewski dystans w pojedynkę, czy dzieląc go ze swoją drużyną w ramach sztafety. Towarzyszą temu wyjątkowe sportowe emocje, które warto utrwalić.

 

Bridgestone jako Globalny Partner Olimpijski, Sponsor 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego i Sponsor Tytularny Bridgestone Sztafety Maratońskiej z dumą wspiera wszystkich biegaczy w drodze do mety i – we współpracy z Pic2Go – zapewnia pamiątkowe zdjęcia uczestnikom 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego oraz Bridgestone Sztafety Maratońskiej.

 

Sprawdź, jak to działa!

  1. Po otrzymaniu numeru startowego, aktywuj go w polu poniżej.
  2. Przed rozpoczęciem biegu umieść numer startowy z pictagiem w dobrze widocznym miejscu na przodzie swojej koszulki, koniecznie w pozycji poziomej. Tylko wtedy możliwa będzie prawidłowa identyfikacja i uzyskanie zdjęć.
  3. Poczuj sportowe emocje, skoncentruj się na swoim celu i śmiało biegnij do mety!
  4. Po zakończeniu biegu wejdź na stronę nnmaratonwarszawski.com/pic2go i wpisz swój numer startowy we wskazanym polu, aby uzyskać dostęp do swoich pamiątkowych zdjęć, które realizowane będą już w trakcie biegu.
  5. Przejrzyj swoje zdjęcia udostępnione na platformie Pic2Go, wybierz najlepsze
    i publikuj na swoim profilu Facebook, aby utrwalić swoje emocje z biegu!
  6. Wróć na platformę i sprawdź, czy pojawiły się Twoje nowe zdjęcia, ponieważ kolejne będą publikowane jeszcze po zakończeniu wydarzenia.

Na dedykowanej stronie ze zdjęciami znajdziesz również statystyki swojego biegu, wirtualną mapę 3D oraz plakat.

 

Aktywuj swój numer startowy w poniższym polu, aby otrzymać pamiątkowe zdjęcia z biegu na trasie 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego lub Bridgestone Sztafety Maratońskiej.

Fundatorem darmowych zdjęć od Pic2Go jest sponsor tytularny Bridgestone Sztafety Maratońskiej i sponsor 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego – marka Bridgestone.