29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Ankieta dla startujących w 43. Maratonie Warszawskim

29-06-2021 10:06

Drodzy biegacze!

Jesteśmy absolutnie szczęśliwi, że już 26 września będziemy mogli spotkać się z Wami na starcie 43. Maratonu Warszawskiego. Zanim tak się jednak stanie, niezbędne będzie Wasze wsparcie.
W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi organizacji biegów, abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić dalszą część zapisów i zaplanować szczegóły organizacyjne imprezy, potrzebujemy informacji dotyczącej Waszego statusu szczepień.

W chwili obecnej biegi mogą być organizowane w falach do 250 osób startujących co 30 min, a do tego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione. Dlatego Wasza deklaracja pomoże nam nie tylko określić liczbę fal startowych, ale też ewentualnie uwolnić miejsca dla kolejnych biegaczy.

Na Waszych profilach w panelu rejestracji pojawiły się ankiety. Prosimy Was o ich wypełnienie, najlepiej – właśnie teraz! Wypełnienie ankiety nie zajmie Wam dłużej niż 1 minutę.

Niezależnie od tego czy jesteście osobami zaszczepionymi czy niezaszczepionymi – każda Wasza odpowiedź pomoże nam sprawnie zorganizować bieg dla Was i innych biegaczy.
W dalszej kolejności każda z osób z nadanym numerem startowym będzie mogła wybrać falę startową. Osoby zaszczepione będą mogły także wybrać udział w tradycyjnym starcie masowym.

Przez wiele miesięcy pracowaliśmy nad tym, abyśmy mogli spotkać się z Wami w bezpiecznych warunkach i jak największym gronie. Prosimy Was o rzetelne wypełnienie ankiety, abyśmy mogli 26 września zorganizować dla Was Wielki Bieg!

Zespół FMW