29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Deloitte-marka, która wspiera pasje pracowników pobiegnie na Maratonie Warszawskim!

17-09-2019 13:09

Praca, która rozwija nasze umiejętności i wspiera pasje, jaką jest bieganie. Czy to możliwe? Poznajcie Deloitte Kariera, organizację pełną energii, która kolejny rok jest naszym partnerem także podczas 41. PZU Maratonu Warszawskiego.

Program autorski Deloitte Employee Well-being opiera się na trzech wzajemnie uzupełniających się filarach: zaangażowany umysł, pełne energii ciało i poczucie sensu – obejrzyj jak to wygląda: LINK

Zaangażowany umysł to działania, których celem jest kreowanie środowiska sprzyjającego wysokojakościowej, efektywnej pracy umysłowej oraz wsparcie pracowników w budowaniu odporności emocjonalnej, aby radzili sobie ze skutkami pojawiającego się w pracy stresu czy przeciążenia.

  • Cykl spotkań People@Deloitte – wykłady i warsztaty w formule lunch&learn, podczas których zdobywamy wiedzę i doświadczenia.
  • Deloitte Learning Academy to ponad 30 tematów szkoleń oraz finansowanie egzaminów i studiów podnoszących kwalifikacje (ACCA, CFA, PRM, biegły rewident, doradca podatkowy itp.).
  • Wewnętrzne warsztaty well-being: Mental Health, Job Crafting, Stress Management.
  • Dajemy możliwość pracy zdalnej

 

Pełne energii ciało to propagowanie sportu i aktywności fizycznej poprzez #DeloitteAdventureTeam LINK

  • Wynajmujemy obiekty sportowe i wspieramy ligowe zmagania siatkarzy, piłkarzy i koszykarzy.
  • Zapewniamy stroje sportowe i refundujemy starty w zawodach na całym świecie.
  • W biurach organizujemy dni zdrowia i spotkania z ekspertami z zakresu dietetyki i ćwiczeń LINK
  • k
  • Firmowe rowery Deloitte są dostępne dla pracowników na dojazdy do pracy, klienta czy na lunch LINK
  • Kolejny rok jesteśmy partnerem PZU Maratonu Warszawskiego, ponieważ zależy nam na wspieraniu organizacji rywalizacji sztafet Ekiden, Półmaratonu i Maratonu Warszawskiego, a tym samym propagowaniu aktywnego stylu życia.


Poczucie sensu –
tworzymy kulturę społecznego zaangażowania dając pracownikom możliwość wyboru w jaki sposób chcą wywierać pozytywny wpływ na środowisko i otoczenie, w którym żyją i pracują zgodnie z naszym globalnym hasłem “Make an impact that matters”. W ramach programu iNICJATYW społecznych pracowników Deloitte wspieramy pozytywne zmiany społeczne i środowiskowe. W biurze organizujemy charytatywne kiermasze, zbiórki krwi czy warsztaty udzielania pierwszej pomocy oraz wydarzenia uznawane na całym świecie za istotne – Światowy Dzień Zdrowia, Dzień bez Samochodu czy dzień Środowiska:

W 2019 roku Grupa Pracuj.pl nagrodziła nasz program Employee Well-being Deloitte główną nagrodą w konkursie HR Dream Team a w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2019 w kategorii „Wewnętrzna kampania wizerunkowa 2019” zdobyliśmy wyróżnienie.