29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Circle K i „Stacja Regeneracja” dodadzą energii maratończykom

18-09-2021 09:09

Circle K jako oficjalny Partner 43. Maratonu Warszawskiego towarzyszyć będzie zawodnikom na trasie biegu w specjalnej strefie „Stacja Regeneracja”. Na uczestników imprezy czekać będą także dodatkowe atrakcje w dedykowanej strefie w Miasteczku Biegowym.

Sport i troska o zdrowie są bliskie Circle K, dlatego firma zdecydowała się zostać oficjalnym Partnerem i wesprzeć 43. Maraton Warszawski. W specjalnej strefie Circle K – „Stacja Regeneracja”, mieszczącej się przy ul. Gwiaździstej na ok. 30. kilometrze trasy Maratonu, na biegaczy czekać będzie niesamowity zastrzyk energii. Zawodnicy będą mogli zregenerować siły posilając się wybranymi przekąskami – bogatymi w cukier żelkami marki własnej Circle K, bananami oraz ugasić pragnienie krystaliczną wodą. Dodatkowo, będą mogli schłodzić się przy specjalnej ściance z mgiełką wodną, idealną na tym etapie biegu, kiedy każde wsparcie, łącznie z orzeźwieniem, jest bezcenne. A to wszystko w rytm energicznej muzyki, granej przez DJ-a, który będzie komentował bieg oraz zagrzewał sportowców do dalszego wysiłku z mocnym wsparciem kibiców. Wśród nich będą m.in. pracownicy Circle K, którzy jako wolontariusze tego dnia pomogą zarówno przy rozdawaniu przekąsek, jak i dopingowaniu zawodników do biegu. Specjalne znaki ustawione na trasie wskażą biegaczom odległości pozostałe do „Stacji Regeneracji”. Dla zawodników, którzy odwiedzą tego dnia specjalną strefę Circle K, firma przygotowała konkurs, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Dodatkowe atrakcje czekają na uczestników biegu, kibiców i przechodniów także w strefie Circle K w Miasteczku Biegowym, połączonym z metą Maratonu i Półmaratonu. Strefa Circle K umiejscowiona będzie w centralnym punkcie Miasteczka, przy głównym chodniku i ciągu komunikacyjnym. Wstęp pozostaje otwarty dla wszystkich, a samo Miasteczko zlokalizowane będzie na Podzamczu przy Multimedialnym Parku Fontann. Dla odwiedzających stoisko firma przygotowała także drobne upominki i animacje skierowane do najmłodszych. Będzie tam można również spotkać pracowników Circle K, którzy w licznej reprezentacji i w barwach firmy wezmą udział w biegach odbywających się tego dnia, a następnie odpoczną w dedykowanej strefie relaksu.

Circle K od lat angażuje się w działania promujące sport, obejmując opieką zawodników motorsportu, planując Circle K Drives Talents, konkurs, który wyłoni najlepszych młodych kierowców w tej dziedzinie, czy motywując swoich pracowników do podjęcia sportowych wyzwań, łącząc je z celami charytatywnymi. Na co dzień sieć stacji paliw Circle K napędza samochody najwyższej jakości paliwem oraz dodaje energii klientom aromatyczną kawą i kultowymi Hot Dogami. Teraz, jako Partner 43. Maratonu Warszawskiego wspólnie z Fundacją „Maraton Warszawski” wspiera nie tylko sportową imprezę, ale też biegaczy, którzy podejmą wyzwanie i zmierzą się w wyścigu.