29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Zapisy na Maraton Sztafet 2024 wystartowały!

13-03-2024 12:03

Maraton Sztafet wystartuje 18 maja! Zapisy na największy drużynowy bieg sztafetowy w Polsce rozpoczęte! Zbierz swój zespół i pobiegnij po zwycięstwo. W zawodach wystartować mogą grupy znajomych, współpracowników, rodziny, członkowie ekip biegowych – każdy! 

Twoja pasja, pozytywna energia i chęć działania w drużynie – PODAJ DALEJ!


Formuła biegu

Zawodnicy każdej drużyny składającej się z 6 osób będą mieli do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Pierwszy zawodnik pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni 10 km, a trzej kolejni – po 5 km. W sumie – 42,195 km. Na trasę drużyny wyruszać będą w turach startowych w 20-miutowych odstępach. Swoją turę startową wybierzecie podczas rejestracji.

Jeszcze więcej rywalizacji branżowych

W tym roku poza klasyfikacja generalną zespoły będą mogły ścigać się między innymi w kategorii firm ubezpieczeniowych, banków, IT, FMCG, klubów i stowarzyszeń sportowych i NGO. Rywalizacja w obrębie branż i zawodów to dodatkowy smaczek dla biegaczy – sprawdzimy, które profesje są najbardziej rozbieganymi w Polsce! Tu liczy się duch zespołu – która branża okaże się najlepsza?

Wymiar społeczny

Co jeszcze można „podać dalej”? Dobre uczynki. W tym sezonie Maraton Sztafet nabierze zupełnie nowego, społecznego wymiaru. W miejsce akcji #BiegamDobrze, swoją premierę będzie miał zupełnie nowy, społeczny projekt, o którego szczegółach będziemy mogli powiedzieć Wam w pierwszej połowie kwietnia.

Integracja 

Ten bieg to kapitalna okazja na integrację i umocnienie relacji pomiędzy współpracownikami. Sport jest prostą i skuteczną metodą na wprowadzenie pracowników w zupełnie nowe otoczenie i zacieśnianie między nimi więzi. Pozwala na wyzwolenie nieodkrytych cech lub wzmocnienie takich, które przydadzą się w pracy. Rywalizacja drużynowa w Maratonie Sztafet przynosi rezultat, za który odpowiedzialny jest cały zespół – liczy się wynik każdego z uczestników.

Specjalna tura dla fanów ścigania

Dla zawodników, którzy są fanami naprawdę szybkiego biegania, mamy zaproszenie specjalne. Tura dla “ścigaczy” to ostatnia tura zawodów – wystartujcie w niej, jeśli wiecie, że  stać Was na topowy wynik. Limit czasu, który musicie spełnić w tej turze to 3 godziny i 15 minut.

W tej “fali” wystartuje maksymalnie 50 ekip. Zapiszcie się do tej tury, aby delektować się szybką sportową rywalizacją jeszcze bardziej bezpośrednio. Dopiero po zakończeniu tej tury poznamy ekipy, które staną na podium tegorocznego EKIDENU! To będzie naprawdę bliska rywalizacja o zwycięstwo!

Zbieraj drużynę – zapisy wystartowały!

Skompletuj swój 6-osobowy team i stań do rywalizacji z drużynami firmowymi, grupami biegowymi, rodziną czy po prostu przyjaciółmi. Pokonajcie razem maraton już 18 maja na Kępie Potockiej w Warszawie!

Przyszedł czas dać się ponieść sportowej zespołowej rywalizacji. Nic nie wzbudza emocji bardziej niż rywalizacja drużynowa! Rejestracja trwa, czekamy na Was!

 

ZAPISY >>>
STRONA BIEGU >>>
FB EVENT >>>