29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Ruszyły zapisy na Sztafetę Maratońską Bridgestone

23-07-2021 10:07

Wspólnie ze sponsorem tytularnym Bridgestone zapraszamy trzyosobowe drużyny do udziału w Bridgestone Sztafecie Maratońskiej.

To wspaniała możliwość zarówno dla osób, które dopiero oswajają się z myślą o przebiegnięciu królewskiego dystansu, jak i chcących zaprosić do wspólnej zabawy w duchu rywalizacji przyjaciół, rodzinę, czy kolegów z firmy. To także doskonała okazja, aby poczuć magię i stać się częścią biegowego święta, jakim jest 43. Maraton Warszawski.

Trasa sztafety

Uczestnicy Bridgestone Sztafety Maratońskiej pobiegną wraz z maratończykami na WSPÓLNEJ TRASIE, która przebiegać będzie przez serce stolicy i atrakcyjnie turystycznie lokalizacje, jak Łazienki Królewskie, Mosty: Gdański i Świętokrzyski, Plac Trzech Krzyży, Rondo de Gaulle’a, Nowy Świat aż do Placu Zamkowego na Starym Mieście. Kolejne zmiany będą miały do pokonania dystanse w przybliżeniu: 14 kilometrów, 10 kilometrów oraz 18 kilometrów.

 

Biegniemy z Bridgestone!

Bridgestone będąca największym producentem opon na świecie, nie bez przypadku została sponsorem tytularnym imprezy. Marka ta jest  jedynym globalnym partnerem igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich, które już za kilka dni rozpoczną się w Tokio.

Data biegu: 26.09.2021
Opłata startowa: 300 zł
Termin zapisów: do 12 września
Dystanse: ok. 14 km + 10 km + 18 km
Limit drużyn: 300