29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Nice To Fit You Warszawska Dycha – 10 km dla każdego! Zapisy ruszyły!

18-05-2023 12:05

Nice To Fit You Warszawska Dycha – 10 km dla każdego!

Stań się częścią spektakularnego biegu — weź udział w biegu na 10 kilometrów rozgrywanym równolegle z jubileuszowym 45. Nationale-Nederlanden Maratonem Warszawskim. Bieg na „dychę” odbywa się cyklicznie jesienią, jako wydarzenie towarzyszące sportowemu świętu w stolicy Polski. W tym roku spotkamy się już 24 września!

Nice To Fit You Warszawska Dycha to doskonała okazja do tego, by poczuć atmosferę wyjątkowego wydarzenia i stać się częścią Wielkiego Biegu. Na takiej imprezie nie może zabraknąć żadnego miłośnika biegania – zarówno debiutanta na dłuższym dystansie, jak i doświadczonego sportowca, który marzy o życiówce na 10 km.

Tegoroczna edycja to kilka nowości. Sponsorem tytularnym imprezy została firma Nice to Fit You – catering dietetyczny, a bieg odbędzie się na nowej, spektakularnej trasie. Jej szczegóły zdradzimy Wam już wkrótce!

 

Wyjątkowy bieg towarzyszący

Nice To Fit You Warszawska Dycha startuje w ostatnią niedzielę września podczas 45. Nationale Nederlanden Maratonu Warszawskiego. Możesz być częścią wielkiego święta biegania w Warszawie! Możesz stanąć na starcie z kilkunastoma tysiącami biegaczy, których łączy wspólna pasja! Spróbuj swoich sił – zadebiutuj na dłuższym dystansie lub powalcz o znakomitą życiówkę. Zapisz się na bieg!

 

#BiegamDobrze

Przy organizacji Nice To Fit You Warszawskiej Dychy nie może zabraknąć akcji #BiegamDobrze. Jest to inicjatywa, która pozwala połączyć bieganie i pomaganie. Jej uczestnicy zebrali już ponad 7 milionów złotych na rzecz partnerskich organizacji dobroczynnych. Do biegu można zapisać się poprzez ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze. Zakładając swoją wirtualną zbiórkę pozyskujemy środki na ważne społeczne cele, a po przekroczeniu 250 zł w prezencie od wspieranej organizacji otrzymujemy pakiet startowy na bieg. Chcesz dodać swojemu startowi dodatkowego sensu? Sprawdź, jak to zrobić >>>

 

Nice To Fit You – sponsor tytularny

Nice To Fit You to jeden z najstarszych cateringów dietetycznych w Polsce. Jako pierwszy w branży oddał w ręce klientów opcję codziennego wyboru menu. Jakość oraz innowacje to ich DNA, co potwierdzają najważniejsze certyfikaty na rynku spożywczym. Ich klienci mają codziennie wybór ponad 60 dań z 11 różnych diet, a to wszystko mogą zrobić w aplikacji mobilnej, która zdobyła nagrodę najlepszej według Mobile Trend Awards. 

 

Nice To Fit You od zawsze wspiera biegaczy i osoby aktywne fizyczne, ponieważ sport i dieta zawsze idą w parze. Wsparcie biegaczom oferuje również podczas największych imprez biegowych w Polsce – Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego. 

 

Po sukcesie ostatnich imprez biegowych teraz nadszedł czas na na rzucenie biegaczom kolejnego sportowego wyzwania – biegu na dystansie 10km. Mamy nadzieję, że Nice To Fit You Warszawska Dycha spotka się z gorącym przyjęciem przez środowisko biegaczy – mówi Paweł Wróbel, CEO Nice To Fit You.

 

Jeżeli nie masz jeszcze w planach pokonania maratonu ulicami Warszawy, a wiesz, że bieganie to jest TO – scenariusz jest już gotowy. Dzięki Nice To Fit You Warszawskiej Dyszce, poczujesz atmosferę Wielkiego Biegu. 24 września, w niedzielę, wspólnie z tysiącami innych biegaczy będziesz mieć okazję współtworzyć piękną historię biegania w Warszawie! Nie może Cię zabraknąć!

Zapisz się >>>


Termin: 24.09.2023

Godzina startu: 9:30

Opłata startowa: Pierwsze 500 numerów startowych (jednak nie dłużej niż do 31 lipca 2023 r.) – 69 zł. Pozostałe progi opłat opisane są w regulaminie >>>

Kwota minimalna #BiegamDobrze: 250 złotych

Rejestracja: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/

Lista startowa: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/startlist/120

Regulamin: https://nnmaratonwarszawski.com/2wd-regulamin/

 

Zawalcz o życiówkę lub zadebiutuj na dystansie 10 kilometrów. Lepszej okazji nie będzie!