29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Calypso Fitness po raz kolejny oficjalnym Partnerem 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego oraz 41. Maratonu Warszawskiego

15-03-2019 10:03

W ramach współpracy Calypso Fitness z Fundacją „Maraton Warszawski” uczestnicy 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego w swoich pakietach startowych znajdą zaproszenie na konsultację trenerską i analizę składu ciała do wybranego klubu Calypso Fitness.

O marce

Calypso Fitness to polska sieć, która liczy już ponad 40 klubów fitness w 22 miastach! Kompleksowe podejście do zdrowego stylu życia oraz wysoka jakość usług to główne cechy rozpoznawcze marki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, wraz z PZU Zdrowie Calypso Fitness stworzyło innowacyjną kartę FIT PLUS, która łączy abonament sportowy wraz z prywatną opieką medyczną i usługami concierge.

Marka Calypso Fitness od lat propaguje sportowe pasje, dbając o realizacje celów treningowych klubowiczów. Ma to wyraz nie tylko w dostarczaniu kompleksowej opieki doświadczonych trenerów przez cały okres członkostwa wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz nielimitowanym dostępem do pomiarów składu ciała na analizatorze Tanita, ale również w promowaniu aktywnego trybu życia poza klubami fitness, np. w postaci wspierania szeroko pojętych imprez sportowych.