29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Carolina Medical Center ponownie z nami

03-09-2015 16:09

37. edycja PZU Maratonu Warszawskiego nie może odbyć się bez wsparcia Carolina Medical Center – kliniki ortopedii i medycyny sportowej certyfikowanej przez FIFA jako FIFA Medical Clinic of Excellence.
Podobnie jak w poprzednich latach nasi trenerzy personalni, fizjoterapeuci i diagności spotkają się z biegaczami oraz odwiedzającymi stoisko CMC na EXPO Sport & Fitness, by podpowiedzieć jak uprawiać sport, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki oraz unikać kontuzji.

Stoisko Carolina Medical Center będzie otwarte dla zwiedzających:
25 września (piątek): 12.00 – 20.00
26 września (sobota): 10.00 – 20.00

W niedzielę w „strefie fizjoterapeutycznej” ponad stu fizjoterapeutów i masażystów z CMC i zaprzyjaźnionych ośrodków wykona masaże regeneracyjne, by kończący bieg maratończycy jak najszybciej odzyskali siły.

Carolina Medical Center od lat opiekuje się osobami aktywnymi, w tym najlepszymi polskimi sportowcami. Dla wszystkich tych, którzy pragną w pełni cieszyć się bieganiem i ograniczyć dolegliwości w trakcie i po biegu, cenią swoje zdrowie i chcą uniknąć kontuzji, interesują się, gdzie tkwią ich rezerwy i jak je wykorzystać, stworzyliśmy ofertę specjalną – Pakiet Zdrowego Biegacza.

Pakiet Zdrowego Biegacza jest zestawem badań funkcjonalnych wykonywanych w naszym Centrum Diagnostyki Funkcjonalnej. Na podstawie wyników badań fizjoterapeuci sportowi układają indywidualny plan treningowy, dzięki któremu w pełni zrealizujesz swój sportowy potencjał. W skład Pakietu Zdrowego Biegacza wchodzą: analiza wideo chodu i biegu na bieżni, analiza chodu i biegu na ścieżce podometrycznej, badanie stabilograficzne, pomiar momentów sił mięśni zginających, prostujących i rotujących staw kolanowy oraz badanie stabilograficzne.

Więcej informacji o Carolina Medical Center oraz Pakiecie Zdrowego Biegacza na www.carolina.pl.
Jeśli masz pytania odwiedź stoisko CMC podczas Maratonu Warszawskiego!

960x960px