29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Wyjątkowy bieg RUN TO YOU, pobiegnij dla swojego największego kibica!

31-01-2022 11:01

O tym, że kochamy biegać i nie musimy pewnie nikogo przekonywać. Biegamy dla lepszego samopoczucia, lepszej sprawności, przede wszystkim dla siebie. Tym razem będzie inaczej! 14 lutego to święto, w którym myślimy o bliskiej osobie. RUN TO YOU to bieg dla zakochanych, kochających i pragnących nagrodzić przyjaźń w niecodzienny sposób. I choć te same nogi poniosą Cię do przodu co zawsze, to jednak jego cel będzie inny niż zwykle.

Twoi najwierniejsi kibice wielokrotnie wspierali Cię w drodze po biegowe marzenia będąc siłą napędową w trudnych chwilach. Często znosili Twoje przygotowania do startów, byli nieocenionym wsparciem i dopingowali Cię podczas zawodów stojąc w cieniu Twoich biegowych sukcesów. Stanowili dla Ciebie źródło energii pojawiając się zawsze w odpowiednim momencie. Bez nich bieganie nie byłoby takie przyjemne i łatwe. To dla nich jest ten bieg!

Pobiegnij dla swojego najlepszego kibica

Do mety biegu RUN TO YOU dobiegniesz tym razem nie dzięki swoim kibicom, lecz dla nich! Co ważne, sam możesz wybrać dzień biegu, miejsce, a także dystans, który jednak nie może być krótszy niż 10 kilometrów pokonanych podczas jednej aktywności. Twój bieg nagrodzimy pięknym okolicznościowym medalem oraz kartką podarunkową, którą potem samodzielnie będziesz mógł spersonalizować i podarować swojemu najwierniejszemu kibicowi. Walentynki to doskonała okazja, aby wyrazić miłość, a także sympatię, przyjaźń i podziękowanie w ten wyjątkowy sposób.

RUN TO YOU – kibic na medal!

Każdy z Was będzie mógł zawiesić wyjątkowy medal, stworzony specjalnie na tę okazję, na szyi swojego najwierniejszego kibica w Dniu Walentynek. Aby otrzymać nagrodę za swój bieg wystarczy zarejestrować się na bieg RUN TO YOU oraz uiścić opłatę startową w wysokości 39 złotych. Do rozdysponowania czeka pula 300 medali, które będą dostępne do odbioru od dnia 8 lutego. Po przekroczeniu liczby 300 uczestników medale będzie można odebrać już po Święcie Walentynek. Punkt odbioru zlokalizowany będzie w siedzibie Fundacji „Maraton Warszawski” na ul. Grochowskiej 8c i czynny w dni powszednie od 8 do 21 lutego w godzinach 10:00 – 17:00.

Medal wprost pod Twoje drzwi

Nie masz jak odebrać medalu osobiście? Nie martw się. Dostarczymy go dowolne wybrane przez Ciebie miejsce w Polsce. Wybierz podczas rejestracji opcję wysyłkową, ponieść koszt wysyłki 14 złotych i cieszyć się nagrodą, która trafi wprost pod Twoje drzwi. Pamiętaj jednak, aby dać nam czas na dostarczenie Twojego medalu. Osoby, które zdecydują się na wariant wysyłki nie później niż do 7 lutego, otrzymają go przed Świętem Walentynek. Nie zwlekaj jednak długo z decyzją, gdyż do rozdysponowania czeka jedynie 300 medali. Po przekroczeniu tej puli lub skorzystaniu z opcji wysyłkowej po terminie 7 lutego, najprawdopodobniej medal dotrze do Ciebie po dniu 14 lutego.

Biegamy do dnia 14 lutego

Bieg RUN TO YOU możesz odbyć w terminie od 1 do 14 lutego. Aby potwierdzić swój start i znaleźć się w tabeli wyników, należy przesłać potwierdzenie w postaci screenów z aplikacji lub zdjęcia zegarka z dobrze widoczną datą biegu oraz pokonanym dystansem na adres runtoyou@maratonwarszawski.com do dnia 14 lutego. Zgłosić możesz tylko jeden bieg, a każde kolejne zgłoszenie wyniku będzie nieważne.

Kibice są nieodłącznym elementem biegowych sukcesów. Szczególnie Ci najbliżsi. Niech Twój bieg będzie ich świętem, a medal nagrodą za ich cierpliwość, zrozumienie i bezcenne wsparcie.

Zapisy na bieg: www.rejestracja.maratonwarszawski.com
Koszt: 39 PLN
Termin biegu: od 1 do 14 lutego
Dystans: minimum 10 kilometrów
Limit: brak limitu uczestników (300 osób z możliwością otrzymania nagrody przed dniem 14 lutego)
Odbiór pakietów startowych: 8-21 lutego (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 17:00) w siedzibie Fundacji „Maraton Warszawski”, ul. Grochowska 8c w Warszawie
Pakiet wysyłkowy: dopłata 14 PLN