29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Depozyty na 44. Maratonie Warszawskim i imprezach towarzyszących – przeczytaj przed startem

21-09-2022 08:09

Mobilne depozyty będą się znajdowały na naczepach aut i zostaną zorganizowane tak, aby ułatwić do nich dostęp uczestnikom w rejonie startu, a potem mety.

Dzięki naszym partnerom logistycznym będziecie mogli zdeponować swoje rzeczy tuż przy starcie, a następnie odebrać je tuż za linią mety! Worki będziecie mogli złożyć w specjalnie oznaczonych naczepach Truck Care, które zostaną przetransportowane ciągnikami DAF Trucks Polska. Wszystko po to, abyście oddając swoje rzeczy w dobre ręce, mogli skupić się wyłącznie na pokonywaniu kilometrów. W pakiecie startowym otrzymasz worek umożliwiający zdeponowanie rzeczy przed biegiem. Aby oddać depozyt, na worek należy przykleić naklejkę z numerem startowym. Do odbioru depozytu w strefie mety potrzebny Ci będzie numer startowy. Za rzeczy wartościowe pozostawione w depozycie organizator nie bierze odpowiedzialności.

44. MARATON WARSZAWSKI

Depozyty uczestników maratonu będą przyjmowane na ul. Sanguszki w godz. 7:00-9:00. Numer samochodu, do którego możesz oddać depozyt znajdziesz na numerze startowym. Depozyt można odebrać do godz. 16:00 z tych samych aut, które przejadą na Wisłostradę i będą czekały na Ciebie tuż za strefą mety (mapa na końcu wpisu).

PEKAO S.A. WARSZAWSKA DYCHA

Depozyty uczestników Pekao S.A. Warszawskiej Dychy będą przyjmowane na ul. Sanguszki w godz. 8:00-9:30. Numer samochodu, do którego możesz oddać depozyt znajdziesz na numerze startowym. Depozyt można odebrać do godz. 11:30 z tych samych aut (mapa na końcu wpisu).

BRIDGESTONE SZTAFETA MARATOŃSKA

Depozyty uczestników Bridgestone Sztafety Maratońskiej będą przyjmowane w pobliżu startu końca biegu poszczególnych zmian, zgodnie z tabelą: