29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Wyjątkowy medal i koszulka maratonu

28-08-2020 13:08

W kolekcji sportowych medali są te ważne i te… bardzo ważne. Ten, który otrzymacie w tym roku, dla nas bez wątpienia należy do tych najważniejszych. Choć dziś cały świat stoi na głowie to wszyscy wierzymy, że niedługo powróci normalność. Kiedy to się stanie, każdy kto będzie miał w swej kolekcji medal 42. PZU Orlen Maratonu Warszawskiego, będzie mógł z dumą powiedzieć: jestem zwycięzcą!

Medal w kolorze złotym otrzyma każdy finiszer biegu stacjonarnego oraz uczestnicy biegu wirtualnego, którzy zdecydowali się na dystans maratoński i wybrali pakiet z medalem. Ci z Was, którzy zdecydowali się na inne dystanse, w zależności od wybranej opcji, otrzymają medal wirtualny lub tradycyjny.

Napis 42/42 nawiązujący do zbieżności dystansu i 42. edycji wydarzenia oraz unikalny deseń, stanowiący motyw przewodni tegorocznego maratonu, znajdzie się na okolicznościowej koszulce marki New Balance – sponsora technicznego imprezy.

Wierzymy, że koszulka będzie przypominała uczestnikom tegorocznej edycji o wysiłku włożonym w przygotowania i start w 42. PZU Orlen Maratonie Warszawskim w tych wyjątkowych czasach.

Koszulki okolicznościowe, techniczną marki New Balance oraz bawełnianą, może zamówić uczestnik biegu stacjonarnego do dnia 6 września. Biegacze wirtualni mogą zamówić koszulkę techniczną New Balance. Chęć nabycia koszulki można zgłosić na swoim koncie w panelu rejestracyjnym