29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Utrwalamy biegowe emocje! Zapisz się, aby otrzymać zdjęcia od Bridgestone.

21-07-2022 12:07

Udział w 44. Maratonie Warszawskim i Bridgestone Sztafecie Maratońskiej to niezwykłe sportowe przeżycie dla każdego biegacza. Wyjątkowe emocje towarzyszą zawodnikom od startu do mety. Utrwalone na zdjęciach będą niezapomniane!

Bridgestone, we współpracy z Pic2Go, zapewni pamiątkowe zdjęcia uczestnikom tegorocznych biegowych wyzwań na królewskim dystansie oraz trasie Bridgestone Sztafety Maratońskiej.

Jeśli startujesz w 44. Maratonie Warszawskim lub Bridgestone Sztafecie Maratońskiej możesz otrzymać bezpłatny dostęp do swoich zdjęć z trasy na platformie Pic2Go.

Jak to działa?

1. Na numerze startowym uczestników maratonu i sztafety maratońskiej znajduje się pictag, dzięki któremu zidentyfikowane zostaną Twoje zdjęcia z biegu.

2. Aby uzyskać do nich dostęp, wpisz swój numer startowy w polu poniżej.

3. Wybierz najlepsze z udostępnionych zdjęć i opublikuj je na swoim profilu Facebook. Zachowaj wspomnienia swojego sportowego osiągnięcia i dziel się nimi!

Dedykowana strona ze zdjęciami zawierać będzie również statystyki Twojego biegu, wirtualną mapkę 3D oraz plakat.

Aktywuj swój numer startowy wpisując go w poniższym polu.

Twoje zdjęcia będą spływać na dedykowaną stronę już w trakcie biegu. Możesz je obejrzeć i opublikować tuż po przekroczeniu mety!

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania zdjęć jest właściwe umieszczenie numeru startowego z pictagiem, co umożliwia identyfikację zawodników. Musi być on umieszczony w pozycji poziomej, w dobrze widocznym miejscu na przodzie koszulki. Krzywe ułożenie lub przysłonięcie pictagu utrudnią lub nawet uniemożliwią identyfikację.