29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Ruszyły zapisy uzupełniające na maraton

15-07-2021 10:07

Na chętnych do startu w 43. Maratonie Warszawskim czeka dodatkowa pula 1000 miejsc. Nowo zapisani biegacze dołączą do grupy 3000 osób, które zapisały się podczas I etapu rejestracji. Zapisy potrwają do 31 sierpnia lub do wyczerpania puli dostępnych pakietów startowych.

Swojego zgłoszenia możecie dokonać NA STRONIE REJESTRACJI. Chętni będą mogli zdecydować się na jedną z dwóch dostępnych ścieżek:

Ścieżka tradycyjna – związana z wniesieniem opłaty startowej. Cena zakupu pakietu startowego to:

  • do dnia 15 sierpnia – 200 zł
  • w dniach 16 – 31 sierpnia – 300 zł

Ścieżka charytatywna – istnieje możliwość kontynuowania rozpoczętych już zbiórek, bądź założenia nowych. Pamiętajcie, że  pakiet zapewnią sobie osoby, które zbiorą kwotę minimalną (450 zł) do 31 sierpnia lub przed wyczerpaniem puli 1 000 miejsc (wspólna pula miejsc startowych dla ścieżki tradycyjnej i charytatywnej), o ile nastąpi to wcześniej.

 

Uruchomienie dodatkowych miejsc w dużej mierze było możliwe dzięki zarejestrowanym już uczestnikom, którzy wypełnili ankiety dot. statusu szczepień, do czego zachęcamy także zapisujące się osoby. Niezależnie od tego czy jesteście osobami zaszczepionymi czy niezaszczepionymi – każda Wasza jednoznaczna odpowiedź w formularzu zgłoszeniowym pomoże nam sprawnie oraz bezpiecznie zorganizować bieg dla Was i innych biegaczy.

Równolegle ruszyły zapisy uzupełniające na 15. Półmaraton Warszawski, który odbędzie się tego samego dnia, co maraton – 26 września. O szczegółach dowiecie się TUTAJ.

Pamiętajmy o dynamicznie zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej. Logistyka imprezy została dostosowana do aktualnych obostrzeń i przewiduje różne scenariusze. Jeżeli pomimo tego, nastąpi konieczność zmniejszenia limitu uczestników, o starcie w biegu decydować będzie kolejność dokonywania pełnej rejestracji.