29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Projekt TEAM UP! 2024 – wyjaśniamy

25-06-2024 12:06

W tegorocznej 46. edycji Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, projekt TEAM UP! dalej utrzymuje swoje dwie odsłony: amatorską (TEAM UP! Everyone) oraz profesjonalną (TEAM UP! Europe).

 

Budowanie Drużyny jest dla WSZYSTKICH, zatem TEAM UP! Everyone.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy nowicjuszem, tworzenie drużyny na 46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski to okazja, której nie można przegapić. Weź udział w wydarzeniu, które odbędzie się równolegle z rywalizacją elity i podziel się tym doświadczeniem z przyjaciółmi. Zarejestruj się teraz i zaproś 2-3 innych biegaczy do swojego zespołu. Jedno jest pewne: weźmiesz udział w fascynującej rywalizacji.

 

Jakie są zasady TEAM UP! EVERYONE?

– Kwalifikacja: Rywalizacja jest otwarta dla już zarejestrowanych biegaczy 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, którym przydzielono numery startowe.
– Budowanie Drużyny: Każda drużyna musi składać się z trzech lub czterech biegaczy, bez wymagań dotyczących płci.
– Kapitan Drużyny: Osoba, która zgłasza drużynę, zostaje jej kapitanem.
– Klasyfikacja: Aby drużyna została sklasyfikowana, przynajmniej dwóch członków musi ukończyć wyścig. Ostateczny wynik zespołu zostanie obliczony za pomocą przelicznika punktowego World Athletics. W przypadku remisu wynik czwartego członka zespołu będzie decydował o końcowej klasyfikacji. Jeśli to nie rozstrzygnie remisu, zespoły zostaną sklasyfikowane na tym samym miejscu. Ostateczny wynik drużyny będzie oparty na najlepszych trzech wynikach punktowych obliczonych na mecie maratonu.

 

Korzyści

– Wszyscy kapitanowie drużyn TEAM UP! EVERYONE zostaną zaprezentowani na scenie dzień przed maratonem.
– Drużyny, które staną na podium, otrzymają trofea.
– Każdy członek zwycięskiego zespołu zdobędzie darmowy numer startowy na Maraton lub Półmaraton Warszawski w 2025 roku.

 

TEAM UP! Europe 2024 – nowa odsłona, nowe zasady

Poznaliśmy zasady drugiej edycji drużynowej rywalizacji TEAM UP! Europe rozgrywanej w ramach Maratonu Warszawskiego. 29 września 2024 ponownie zobaczymy na starcie zawodników z całej Europy. Aby zdynamizować walkę i ułatwić śledzenie jej przebiegu w tym roku drużyny będą dwuosobowe, a jeden kraj będzie mógł być reprezentowany przez więcej niż jedną drużynę. Zwiększyła się też pula nagród przygotowanych dla uczestników rywalizacji. Zapraszamy na stronę TEAM UP! do działu ZASADY, gdzie przedstawiamy komplet informacji o tegorocznej formule TEAM UP! Europe. 

 

Nie przegap szansy na stworzenie zespołu i rywalizację w jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń w Warszawie. Zarejestruj się już dziś i zacznij przygotowania do niezapomnianego doświadczenia maratońskiego! KLIKNIJ TUTAJ >>>

 

Sprawdź poprzedni wpis o TEAM UP! >>>