29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Warszawska Dycha – zapisy ruszą 18 maja!

16-05-2023 10:05

Warszawska Dycha – 10 km dla każdego!

Stań się częścią spektakularnego biegu — weź udział w biegu na 10 kilometrów rozgrywanym równolegle z jubileuszowym 45. Nationale-Nederlanden Maratonem Warszawskim. Bieg na „dychę” odbywa się cyklicznie jesienią, jako wydarzenie towarzyszące sportowemu świętu w stolicy Polski. W tym roku spotkamy się już 24 września!

Warszawska Dycha to doskonała okazja do tego, by poczuć atmosferę wyjątkowego wydarzenia i stać się częścią Wielkiego Biegu. Na takiej imprezie nie może zabraknąć żadnego miłośnika biegania – zarówno debiutanta na dłuższym dystansie, jak i doświadczonego sportowca, który marzy o życiówce na 10 km.

Tegoroczna edycja to kilka nowości – jedną z nich jest to, że bieg odbędzie się na nowej, spektakularnej trasie. Warszawska Dycha pobiegnie również w nowych barwach. Wszystkie szczegóły zdradzimy Wam już wkrótce!

 

Wyjątkowy bieg towarzyszący

Warszawska Dycha startuje w ostatnią niedzielę września podczas 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego. Możesz być częścią wielkiego święta biegania w Warszawie! Możesz stanąć na starcie z kilkunastoma tysiącami biegaczy, których łączy wspólna pasja!

 

Spróbuj swoich sił – zadebiutuj na dłuższym dystansie lub powalcz o znakomitą życiówkę. Zapisy na bieg ruszą 18 maja – w najbliższy czwartek!