29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Rywalizacja o Puchar 200-lecia UW

21-08-2016 18:08

W tym roku podczas PZU Maratonu Warszawskiego w szczególny sposób wyróżnimy wszystkich biegaczy związanych z Uniwersytetem Warszawskim. Wszystko to w ramach obchodów 200-lecia UW.

38. PZU Maratonu Warszawski i towarzyszący mu Bieg na Piątkę wystartują 25 września spod bramy głównej Uniwersytetu na Krakowskim Przedmieściu. W ramach zawodów wszystkie osoby związane z UW – studenci, wykładowcy, absolwenci i pracownicy – będą mogli wziąć udział w wyjątkowej rywalizacja o Puchar 200-lecia UW.

Na czym będzie polegała rywalizacja? Podczas maratonu i  biegu na 5 km nagrodzimy najszybszych członków społeczności biegaczy związanych z Uniwersytetem Warszawskim. Wyróżnimy 3 najszybszych mężczyzn oraz 3 najszybsze kobiety w obu biegach.

Ale to nie wszystko. W ramach tych dwóch biegów odbędzie się wyjątkowa rywalizacja Studenci vs. Wykładowcy. Pod uwagę brana będzie średnia czasów reprezentantów tych dwóch grup. Kto okaże się mocniejszy w nogach?

Jak wziąć udział w klasyfikacjach Uniwersytetu Warszawskiego?

Jeżeli jesteś studentem, pracownikiem naukowym (wykładowcą), pracownikiem lub absolwentem uczelni – podczas rejestracji wybierz odpowiednią opcję w okienku”Klasyfikacja Uniwersytetu Warszawskiego„.

Jeżeli jesteś już zarejestrowani na bieg, a chciałbyś zaznaczyć się, że jesteś związany z UW, to nic straconego – możesz to zrobić na stronie swojej rejestracji  w zakładce „Twoje biegi”. Klikając „Szczegóły” przy odpowiednim biegu, będziesz mógł edytować swoje dane.

Na biegi można się zarejestrować za pośrednictwem strony: https://Rejestracja.MaratonWarszawski.com