29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Maraton z atrakcjami od Nice To Fit You!

22-09-2022 13:09

W niedzielę – 25 września br. w Warszawie startuje 44. Maraton Warszawski, ważne wydarzenie na biegowej mapie Europy. O wzmocnienie jego atrakcyjności zadbała także firma Nice To Fit You, oficjalny sponsor. Biegacze i fani tego sportu będą mogli w czasie weekendu skorzystać ze specjalnie przygotowanych atrakcji, związanych ze zdrowym odżywianiem oraz z bogatą ofertą diet.

Nice To Fit You, we współpracy z Fundacją Maratonu Warszawskiego, przygotowała wiele ciekawych aktywności i materiałów informacyjnych. Czekają one na uczestników w Pałacu Kultury i Nauki oraz przy Multimedialnym Parku Fontann. W PKiN, przy okazji odbierania pakietów startowych, będzie można odwiedzić dedykowane stoisko Nice To Fit You, na którym będziecie mogli poznać naszą
aplikację oraz spróbować naszych produktów.

Na Podzamczu, przed startem oraz w czasie trwania biegu, możecie odwiedzić strefę Nice To Fit You w miasteczku biegowym. Wszystkich uczestników wydarzenia zapraszamy do zrelaksowania się na wygodnych pufach i leżakach, posłuchania DJa i muzyki miksowanej na żywo. Chętni mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia na dedykowanej ściance lub selfie z wykorzystaniem specjalnej ramki. Zachęcamy do wrzucenia ich na swoje social media z oznaczeniem #nicetofityou #maratonwarszawski

Na najmłodszych czekać będzie mini strefa dla dzieci, kolorowanki i drobne upominki. Możecie również na miejscu przetestować na wielkim ekranie dotykowym naszą wygodną aplikację Nice To Fit You. Przyjdźcie i sprawdźcie, jak wygodna w użyciu jest nasza aplikacja. Każda osoba, która zarejestruje się w naszej aplikacji  dostanie też od nas pyszną niespodziankę!

Wszyscy goście wydarzenia będą mogli liczyć na profesjonalne wsparcie i zdrową porcję wiedzy w zakresie prawidłowego odżywiania. Nice To Fit You to pionier rewolucyjnych rozwiązań na rynku diet pudełkowych w Polsce – firma jako pierwsza zaoferowała możliwość wybierania posiłków z menu na każdy dzień. Dzisiaj klienci codziennie mają możliwość komponowania swojego jadłospisu z 35 dań, dostępnych spośród 7 zdrowych, zbilansowanych diet. Dzięki opcji SELECT w aplikacji mobilnej, niczym w restauracji mogą także wybierać spośród prawie 60 konkretnych propozycji dań.
Zapraszamy na 44. Maraton Warszawski i do strefy chillu Nice To Fit You!