29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Dodatkowa pula 1000 miejsc na maraton

14-07-2021 10:07

Drodzy biegacze,

w ostatnią niedzielę września Warszawa przywita Was podwójnie mocno!

26 września wystartują 43. Maraton Warszawski, a także 15. Półmaraton Warszawski. Wiemy, jak bardzo wyczekiwaliście terminu jubileuszowego półmaratonu. Dziś z radością możemy powiedzieć – czekamy na Was na starcie!

Maraton i Półmaraton wystartują z różnych lokalizacji, a połączy je wspólna meta. Na stronach obu biegów znajdziecie mapę tras tegorocznego wydarzenia.

To jednak nie wszystko – dzięki odpowiedniej logistyce, wsparciu miasta i zaangażowaniu wielu uczestników w wypełnienie ankiet, możemy uruchomić dodatkową pulę miejsc startowych! 15 lipca o godz. 10:00 ruszyły zapisy dodatkowe, w ramach których dostępna jest pula 1 000 miejsc w Maratonie Warszawskim, a także 2 500 miejsc w Półmaratonie Warszawskim.

Wiemy, że wśród Was są osoby, które zapisane są na oba biegi. Dziękujemy Wam bardzo za to, że jesteście z nami! Liczymy na Wasze zrozumienie. Na swoich skrzynkach mailowych i TUTAJ znajdziecie dedykowane Wam informacje dotyczące wyboru biegu, opłat startowych etc. W tym roku spotkamy się na trasie w Warszawie tylko raz, ale co to będzie za spotkanie!

Przez wiele miesięcy, wspólnie z innymi organizatorami, walczyliśmy o możliwość przeprowadzania biegów masowych. Aktualne przepisy w końcu pozwalają nam na organizację 15. Półmaratonu Warszawskiego – imprezy, na którą kilka tysięcy biegaczy czeka od wiosny 2020 roku. Wiemy, że w obliczu wciąż zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej, konieczności organizacji wydarzenia zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi i w związku z kalendarzem wydarzeń odbywających się w mieście – decyzja o przeprowadzeniu biegów w jednej dacie jest tą, która daje nam i tysiącom biegaczy największą pewność odbycia się obydwu biegów.

W związku z nowym terminem Półmaratonu Warszawskiego uruchamiamy procedurę, w ramach której osoby z nadanymi numerami startowymi na oba biegi mogą zdecydować, w którym z biegów wystartują 26 września. Temu służy ankieta, która dostępna jest po zalogowaniu się w PANELU REJESTRACYJNYM.

Oba biegi wystartują zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. Wszystkie szczegóły dot. zapisów, startów i odpowiedzi na najczęstsze pytania znajdziecie w NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJACH.

Ostatnie kilkanaście miesięcy upłynęło nam pod znakiem konieczności dostosowywania się do wciąż zmieniającej się rzeczywistości. Przez cały ten czas czuliśmy Wasze wsparcie. Jesteśmy szczęśliwi, że dziś możemy zaprosić Was na niepowtarzalne biegi!

Koniecznie zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami dot. biegu.