29 września 2024 / September 29th, 2024
 

„Mamy takie marzenie, żeby było tak, że przynajmniej więcej niż połowa to będą biegacze charytatywni” – mówi w imieniu całej naszej Fundacji Magda Skrocka

17-08-2023 14:08

„Mamy takie marzenie, żeby było tak, że przynajmniej więcej niż połowa to będą biegacze charytatywni” – mówi w imieniu całej naszej Fundacji Magda Skrocka, zastępca dyrektora. A wiemy z doświadczenia biegowego, że… marzenia są po to, żeby je realizować.

Dlatego głośno, wszędzie gdzie się da, z energią i niesamowitą pomocą uczestników akcji opowiadamy o sile, emocjach, efektach i niezwykłych historiach, które dzieją się dzięki pomarańczowym bohaterom. Spróbuj zostać biegaczem biegającym dobrze, jeśli jeszcze nigdy nie próbowałeś zapisz się na bieg ścieżką charytatywną #BiegamDobrze. Nigdy nie pożałujesz tej decyzji.

Zapraszamy do odsłuchu! A potem, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, zapiszcie się na bieg ścieżką charytatywną #BiegamDobrze.

 

Szczegóły tutaj >>>

Kolejne odcinki „#BiegamDobrze – Rozgrzewka” już wkrótce!


#BiegamDobrze to największa w Polsce biegowa akcja charytatywna. Zapisanie na zawody poprzez ścieżkę charytatywną to szansa na wsparcie ważnego dla siebie celu społecznego – jednej z partnerskich organizacji charytatywnych. Od początku trwania akcji wspólnie z biegaczami zebraliśmy już 7 milionów złotych. #BiegaDobrze coraz więcej osób! Jak to działa? Uczestnik zakłada zbiórkę i zachęca swoich bliskich do wpłat na ważny dla niego cel i wspólnymi siłami zasilają wirtualną skarbonkę. Po osiągnięciu wyznaczonych pułapów – tzw. kwot minimalnych – biegacz otrzymuje w prezencie pakiet startowy na bieg wraz z wyjątkowym, pomarańczowym numerem startowym, który wyróżnia go podczas trwania biegu. Pamiętaj – w słusznej sprawie biegnie się lżej!