29 września 2024 / September 29th, 2024
 

delio, nowy gracz w sektorze quick commerce, już po raz drugi wspiera 44. Maraton Warszawski

14-09-2022 11:09

delio już po raz drugi, po zaangażowaniu w marcowy Warszawski Półmaraton Pokoju, współpracuje z Fundacją Maratonu Warszawskiego jako firma wspierająca.

25. września marka odpowiedzialna za szybkie i wygodne zakupy online zaprosi biegaczy i kibiców na swoje stoisko, by poczęstować ich przekąskami z szerokiego portfolio firmy i zaproponować darmową kawę w ramach specjalnego mobilnego stoiska kawowego.

Stoisku z kawą, dobrze widocznemu dzięki obecności nowoczesnych skuterów delio, towarzyszyć będzie innowacyjna lodówka, która eksponuje część typowych produktów dostępnych w sklepie w formie zdjęć z kodami QR. Wirtualna sklepowa “półka” prezentuje bestsellery z zakresu artykułów spożywczych, chemii gospodarczej i kosmetyków, a obecne przy każdym z nich QR kody przenoszą kupujących bezpośrednio na stronę danego produktu. W ten sposób wszyscy ciekawi działania nowego supermarketu online będą mogli przekonać się, jak łatwo dokonuje się w nim zakupów.

Marka zachęcać będzie biegaczy i kibiców do składania zamówień również poprzez atrakcyjne kody promocyjne. Z kodem DELIO do wykorzystania będzie aż 15 voucherów rabatowych, które pozwolą oszczędzić w sumie aż 450 zł na zakupach w delio.

delio – asystent w codziennych zakupach

delio opiera się na prostych założeniach – chce odpowiadać na potrzeby klientów, którzy doceniają wysoką jakość usługi, szukają szerokiego asortymentu, a jednocześnie w natłoku obowiązków chcą oszczędzić czas na to, co dla nich ważne. Twórcy rozwiązania porównują delio do codziennego asystenta, który nie tylko dostarczy klientom to, czego potrzebują, ale również sprawia, że zakupy stają się łatwiejsze oraz o wiele szybsze. Zagwarantować ma to między innymi najszybsza dostawa produktów w tym segmencie rynku, co w połączeniu z dużym wyborem artykułów (ponad 5 tys.) sprawia, że użytkownicy nie muszą planować zakupów na kilka dni do przodu.

Zamówienia dostarczane są codziennie od 7:00 do 23:00, również w niedziele i święta. Usługa dostępna jest na terenie Warszawy i Krakowa, a w niedalekiej przyszłości także kolejnych polskich miast.

Zamówień można dokonywać na stronie: www.delio.com.pl.


*Akcja rabatowa “DELIO” trwa do 30.11 do 23:59 i obowiązuje dla zamówień powyżej 100 zł. Z promocji wyłączone są produkty do początkowego karmienia niemowląt, wino, mocne alkohole i testy na COVID. Regulamin akcji rabatowej dostępny jest na stronie delio.com.pl w zakładce Regulaminy.