29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Wyzwanie FMW runners

22-08-2016 10:08

1200_KONKURS_2

Podejmij wyzwanie FMW runners w aplikacji adidas miCoach i zawalcz o cenne nagrody, jednocześnie realizując swój plan treningowy. Co tydzień możecie wygrać plecaki i torby firmy adidas, a dwie osoby, które wybiegają najwięcej kilometrów do 25 września otrzymają MiCoach Fit Smart. Wystarczy, że zainstalujecie aplikację, dołączycie do wyzwania i będziecie zapisywać wszystkie swoje biegowe treningi od teraz, aż do 25 września.

Jak dołączyć do wyzwania?
krok 1. dołącz do społeczności FMW runners w aplikacji adidas miCoach (należy założyć profil użytkownika)
krok 2. dołącz do wyzwania  w aplikacji adidas miCoach

Zapoznajcie się z regulaminem i dajcie z siebie wszystko.

Regulamin:

 1. Organizatorem rywalizacji w aplikacji MiCoach jest Fundacja „Maraton Warszawski”
 2. Rywalizacja trwa od 22 sierpnia do 25 września i ma na celu wyłonienie najbardziej aktywnych osób (najwięcej przebiegniętych kilometrów), wśród biorących udział w rywalizacji.
 3. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie, jest wyłącznie instalacja aplikacji MiCoach train & run i dołączenie do grupy FMW runners i wyzwania.
 4. W każdą niedzielę (28 sierpnia, 4 września, 11 września, 18 września, 25 września) o godz 23:00 sczytywana będzie tablica liderów WYZWANIA i na jej podstawie nagradzane będą dwie najbardziej aktywne osoby od początku rywalizacji.
 5. Osoby nagradzane w każdą niedzielę otrzymują plecaki lub torby marki adidas
 6. Każdy uczestnik może zostać nagrodzony cotygodniową nagrodą tylko raz w okresie 22 sierpnia -25 września. W przypadku utrzymania się lidera przez kolejny tydzień, nagrodę otrzymuje kolejna w tablicy liderów osoba, jednak wszyscy biorą udział w walce o nagrodę główną MiCoach Fit Smart. 
 7. Głównymi nagrodami są opaski MiCoach Fit Smart, które otrzymają dwie najbardziej aktywne osoby w okresie 22sierpnia-25 września.
 8. Zegarki otrzymują dwie osoby, które 25 września o godz. 23:00 będą zajmowały 2 pierwsze miejsca (nawet jeśli wcześniej otrzymały nagrody)
 9. Ważne są wyłącznie treningi biegowe z zapisem gps, widoczne dla innych użytkowników aplikacji
 10. Nagrody wysyłane są na koszt nadawcy jedynie na terenie Polski.
 11. Zwycięzcy zostaną poinformowani o przyznaniu nagrody przez wiadomość wysłaną w aplikacji adidas miCoach train&run przez organizatora wyzwania ( trening@maratonwarszawski.com) najpóźniej do kolejnej środy i poproszeni zostaną o przesłanie w odpowiedzi adresu do wysyłki nagrody. Nazwy użytkowników, którzy wygrają rywalizację opublikowane zostaną również na stronie
  maratonwarszawski.com/wyzwanie-FMW
 12. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora