29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Przebierz się i ubierz się! Konkurs na przebranie

08-09-2023 13:09

Kto zaskoczy nas tym razem?

Z wielkimi emocjami i zaciekawieniem będziemy wypatrywać na trasach 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, Bridgestone Sztafety Maratońskiej i Nice To Fit You Warszawskiej Dychy wszystkich i wszystkiego o nietypowych kształtach, kolorach i sposobie poruszania się. Mowa oczywiście o przebierańcach, którzy swoją kreatywnością i wytrwałością z imprezy na imprezę zawieszają poprzeczkę coraz wyżej. Wasze nietuzinkowe metamorfozy nie zawsze pozwalają na wykręcenie życiówki, ale wszyscy dobrze wiemy, że w bieganiu nie tylko o wyniki chodzi. 

Doceniamy waszą pomysłowość, oryginalność, odwagę, wyróżnianie się z tłumu i wysiłek włożony w pokonanie trasy w stroju innym niż biegowy, dlatego po raz kolejny chcemy Was nagrodzić!

Nasz konkurs “Przebierz się i ubierz się” to już tradycja!
Jesteśmy bardzo ciekawi, kto z Was rozbije bank przebierańców 24 września 2023 roku!

 

Zasady są proste:

  1. Pokonaj trasę 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, Bridgestone Sztafety Maratońskiej lub Nice To Fit You Warszawskiej Dychy w przebraniu.
    2. Osobiście zgłoś się do konkursu – wyślij nam swoje zdjęcie z trasy do 2 października do godz. 23:59 na adres: konkurs@maratonwarszawski.com.
    UWAGA! Zdjęcie musi być zrobione w dniu biegu na starcie, trasie, mecie lub w Miasteczku Biegacza i musi być widoczny numer startowy.
    3. Zwyciężą dwie osoby – jednego zwycięzcę wyłoni Jury FMW, drugiego internauci w głosowaniu na Facebooku. Głosowanie rozpocznie się 4 października i potrwa do 10 października do 23:59.

 

Nagrody:

W konkursie zwyciężą dwie osoby, obie otrzymają spodenki oraz koszulkę sportową New Balance.
Wyniki konkursu ogłosimy 11 października o 12:00.

 

Regulamin >>>