29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Jak odebrać pakiet startowy na Bieg 11 Listopada?

08-11-2021 10:11

Pakiety Startowe na Bieg 11 Listopada będzie można odebrać tylko i wyłącznie w Biurze Zawodów w dniu biegu od godziny 8:00. Będzie ono zlokalizowane w okolicy startu/mety biegu w Parku Kępa Potocka. 

Pakiet startowy zostanie wydany jedynie właścicielowi na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Niepełnoletni uczestnicy biegu w momencie odbioru pakietu startowego, musi przedstawić „Oświadczenie Rodzica lub Opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w zajęciach rekreacyjno-sportowych” podpisane przez rodzica lub prawnego opiekuna. Wzór dostępny jest TUTAJ>>>. Brak dokumentu uniemożliwia poprawną weryfikację w Biurze Zawodów, a co za tym idzie także udział w biegu.

Prosimy nie odkładać odbioru pakietu startowego na ostatnią chwilę przed biegiem. Weryfikacji będzie można dokonać najpóźniej na 15 minut przed startem danego biegu.

W pakiecie startowym biegacze otrzymają: numer startowy, chip do pomiaru czasu i agrafki.

Pamiętajcie, aby przed startem odpowiednio przymocować chip oraz przypiąć numer w widocznym miejscu poziomo na przednią część stroju biegowego.

Zabierzcie ze sobą biało-czerwone koszulki, dobry humor i moc energii, aby świętować ten radosny dla nas wszystkich dzień. Zachęcamy Was także do udziału w KONKURSIE na najciekawszą stylizację, w którym przygotowaliśmy dla Was cenne nagrody: zegarki i opaskę sportową od Amazfit.

Do zobaczenia!