29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Nationale-Nederlanden Mini Maraton – biegi dziecięce i młodzieżowe już 23 września! Zapisy trwają!

21-09-2023 14:09

Oto medal  Nationale-Nederlanden Mini Maratonu – Małego Wielkiego Biegu, który odbędzie się w sobotę 23 września. Zapisy na ten bieg trwają!

W tym roku po raz pierwszy w historii najmłodsi wystartują w samym centrum Warszawy – na ulicy Emilii Plater. Nationale-Nederlanden Mini Maraton odbędzie się w sobotę 23 września w tym samym miejscu, w którym następnego dnia na trasę wyruszą dorośli uczestnicy dorosłych biegów na długich dystansach. To niebywała okazja dla najmłodszych, aby poczuć się wyjątkowo i spędzić czas z rówieśnikami!

Mini Maraton podzielony jest na kategorie wiekowe – w zależności od wieku uczestnicy pobiegną różnych dystansach. Najmłodsza kategoria wiekowa – dzieci do lat trzech, wystartować mogą wraz z opiekunem. Wszyscy otrzymają na mecie piękne, pamiątkowe medale, a dla najlepszych w każdej kategorii przewidziano pamiątkowe puchary. Trasa będzie wyłączona z ruchu samochodowego, a uczestnicy będą mogli cieszyć się wyjątkową, maratońską oprawą.

Dobra zabawa, mnóstwo radości i prawdziwie dorosła otoczka – pomiar czasu, sędziowie, kibice i wręczanie nagród. Czy Nationale-Nederlanden Mini Maraton będzie początkiem biegowej pasji?

 

Zapraszamy do Miasteczka – atrakcje przez cały weekend

Oprócz startów w ramach Małego Wielkiego Biegu w sobotę oraz niedzielnych biegów dla dorosłych biegaczy zapraszamy całe rodziny oraz kibiców do odwiedzenia Miasteczka Biegowego. Pod Pałacem Kultury i Nauki w dniach 23 i 24 września powstanie Marathon Fan Zone – miasteczko z atrakcjami dla dzieci i wszystkich kibiców pod PKiN. Na terenie rozciągającym się od ulicy Marszałkowskiej, aż do Emilii Plater powstanie obszar pełen atrakcji.

W Miasteczku będzie można między innymi:

skorzystać z darmowych atrakcji dla dzieci: oferty animatorów zabawy, poczęstunków, strefy chillu, wziąć udział w grach i zabawach z nagrodami; pomalować buzie, poskakać na dmuchańcu w niedzielę; otrzymać darmowe gadżety do kibicowania, odwiedzić strefy naszych partnerów, którzy oferować będą możliwość przebadania się, konsultacji, rozmów z ekspertami.

 

Dowiedz się więcej o atrakcjach >>>

Dowiedz się więcej o Małym Wielkim Biegu >>>


Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.